Y3K iş ortakları Kıbrıs’ta buluştu

admin

2005 yılından günümüze, dünyanın önde gelen 35 uluslararası markanın Türkiye distribütörü olarak hizmet veren Y3K Güvenlik Teknolojileri, 7-9 Nisan 2017 tarihlerinde Girne Elexus Hotel’de gerçekleşen İş Ortakları Buluşması ile Türkiye’nin farklı illerinden 80’e yakın iş ortağını bir araya getirdi.

“Sektörü birlikte büyüteceğiz”

İş Ortakları Buluşması, Y3K CEO’su İsmail Uzelli’nin açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında bireysel büyümenin öncelikle pazarı büyüterek sağlanabileceğine dikkat çekti. İş ortaklarının kendi müşterilerini en doğru şekilde yönlendirerek en doğru çözümü sunması ile pazarın sağlıklı büyüyebileceğine değinen Uzelli, bu alanda Y3K’nın 12 yılda kazandığı deneyimini iş ortaklarına aktarmaya devam edeceğini ve sektörü bu anlamda birlikte büyüteceklerini belirtti. Y3K’nın güvenlikte bilgi lideri olan Securitas’tan aldığı güçle de farklı ölçekteki projelere kesintisiz destek vermeye devam edeceğini ekledi.

Y3K Satış Direktörü Hakan Yağcı’nın, yenilenen organizasyon yapısı ve iş yapış modelini paylaştığı konuşmasında öne çıkan başlıklar;

Önceliğimiz ekibimizi, ulaşmak istediğimiz hedefe yönelik genişletmek ve güçlendirmek oldu Türkiye’nin her yerinde, güvenlik sektöründe iş yapan veya yapmak isteyen firmalara ulaşabileceğimiz ve onlarla birlikte iş geliştireceğimiz bir satış ekibi kurduk. Eş zamanı olarak, projelere satış öncesi destek verecek bir mühendislik ekibi de oluşturduk.

İş ortaklarımızı vereceğimiz eğitimlerle de destekleyeceğiz

Ana hedefimiz, sunduğu çözüm ve hizmetlerle iş ortaklarımızın, projelerinde, rakiplerinden ayrışmasını sağlamak.

Devreye aldığımız B2B portalimiz ile müşterilerimizin taleplerini daha da hızlı yanıtlayacağız.

Yalın bir B2B sistemi ile sipariş, ödeme, sipariş takibi, finansal raporlamalar gibi rutin ticari operasyonlar en hızlı şekilde elektronik ortamda ilerlerken biz kazandığımız zamanı iş ortaklarımıza yeni kazanç kapıları açmak için kullanacağız.

Y3K İş Ortakları Buluşması’nın dikkat çeken bir diğer bölümü ise güvenlik sektöründeki yeni trendlerdi.

Özellikle güvenlik kameraları tarafında görüntü sıkıştırma teknolojilerinin gelişmesi ile ağ bağlantılarındaki yükün önemli ölçüde azalacağına dikkat çekilirken IP kameraların da gün geçtikçe daha akıllı hale geldiğine vurgu yapıldı. Video analizin gelişmesi ile çeşitlenen proaktif özelliklerin, güvenlik sistemlerine önemli katkıda bulunacağı belirtildi. Nesnelerin internetinin hayatımızda daha fazla yer almaya başlaması ile güvenlik sistemlerinin de bu evrime ayak uyduracağı paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MasterGames 2017 30 Nisan'da start aldı

30 Nisan – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında iş dünyası ve üniversite mezunlarını 12 farklı spor dalında gerçekleşecek yarışlarla bir araya getiren MasterGames, dördüncü senesinde eğlence ve mücadele dolu bir turnuvaya imza atıyor. Bu sene İstanbul Teknik Üniversite’sinin ev sahipliği yaptığı turnuvada Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ, ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx