World of Tanks Blitz’e Çin Tankları Çıkarması

admin

Wargaming, bir süredir özellikle yabancı oyuncuların yüksek talebi nedeniyle üzerinde çalıştıkları Çin tank serisinin World of Tanks Blitz’e geldiğini duyurdu. 4.6 güncellemesiyle 10 adet orta seviye tank ve bir tane de 10. seviye 121 tankı oyuna eklendi.

Yeni tank serisinin ilk 4 tankı 1. seviye I Renault NC-31, 2. seviye Vickers Mk. E Type B, 3. seviye Type 2597 Chi-Ha ve 4. seviye M5A1 Stuart. Peki neden orta tank serisinde 4 hafif tank bulunuyor? Çünkü bu tanklar sizi 57-mm silahıyla gümbür gümbür gelen 5. seviye Type T-34’e hazırlıyorlar. 6. seviyede çok amaçlı kullanılabilen Type 58, 7. seviyede ise zırh delici mermileriyle her atışı düşmana 280 puanlık zarar veren T-34-1.

2 farklı silah seçeneğiyle, 8. seviye T-34-2 ve mermileriyle 220 mm kalınlıkta zırhları delip geçebilen 9. seviye WZ-120’nin ardından 10. seviye 121’e ulaşıyoruz. Sovyet akrabaları gibi kalın bir ön zırha sahip olan bu araç, 400 puanlık atışlarıyla diğer 10. seviye tanklar arasında en yüksek atış gücüne sahip. Ancak 121’i gerçekten ilginç kılan özelliği, tank destroyeri, orta ve ağır tank arası hibrid yapısı. Yani bu canavarı er meydanında kullanmak ancak en iyi ve azimli tankçılara nasip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bayer’in Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps Turkey için Başvurular Başladı

Bayer, dijital sağlık alanında büyümek isteyen teknoloji girişimcilerini desteklemek, girişimcilik ekosistemini güçlendirmek ve girişimlerle iş birliği yaparak inovatif sağlık hizmetlerini ve kurumsal çözümleri geliştirmek amacıyla başlattığı küresel projesi Grants4Apps’i, bu yıl ilk kez ‘Grants4Apps Turkey’ adı altında Türkiye’ye özel olarak hayata geçiriyor. Grants4Apps Turkey programı kapsamında Türkiye’de faaliyet gösteren ve […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx