Workinton’dan Ankara çalışma hayatına renk katacak ikinci yatırım

kobipostasi

Sosyal çalışma alanlarının Türkiye’deki en büyük zinciri olan Workinton, 1 milyon dolarlık yatırımla Ankara’da ikinci şubesini açtı.

Türkiye’nin birden fazla şehirde şubesi olan tek Co Working – Ortak Çalışma Alanı zinciri olan Workinton, Ankara’daki ikinci şubesini de açtı. Çalışma hayatında alışılagelen kuralları, yeni ekonomi düzeni ve genç nesilden gelen talepler doğrultusunda şekillendiren Workinton, Ankara Next Level’de açtığı yeni şubesi için yaklaşık olarak 1 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdi.

Unutulmuş değerlerimizden biri olan ‘paylaşmayı’ temel fikir olarak gören Workinton, Ankara’da açtığı ikinci şubesinde de toplantı odaları, hazır ve sanal ofisler ile bireysel kullanıcıların katıldığı bir ekosistem hazırladı. Başkent Ankara’nın en prestijli lokasyonlarından biri Söğütözü Via Flat İş Merkezi’nde açılan ilk Workinton şubesine yoğun ilgi gösteren Ankaralılar, çalışma atmosferinin farklılığını gözlemlemişti. İkinci şube Workinton Next Level’de ise beklentilerin de üzerinde bir ortam sunuluyor. Sadece Türkiye’nin başkenti Ankara değil, Ankara’nın çevre illerinden gelen yoğun talepler de, Ankara’da ikinci Workinton şubesinin açılmasında etkili oldu.

Toplam 1.300 metrekarelik alana kurulan Workinton Next Level’da 7 toplantı odası bulunuyor. 130 kişilik seminer salonu, hazır ofisleri ve aynı anda 30 kişinin rahatlıkla kullanacağı ortak çalışma alanında ısı, ses ve ışık sistemleri için profesyonel danışmanlık hizmeti alındı.

12’nci şubeyi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Workinton CEO’su Pınar Massena, “Ankara’nın Workinton’a, Workinton’un da Ankara’ya ihtiyacı vardı. Biz Ankara’ya renkli ve esnek çalışma ortamı getirdik. Ankaralı çalışanlar da Workinton’u tercih ederek bu gerekçeyi doğrulayacak. Böylelikle güzel bir duygu olan paylaşmayı Ankara’da daha fazla insana yayacağız” diye konuştu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MENA Bölgesinin ilk Samsung İnovasyon Merkezi Türkiye’de açıldı

Yıllık 14 milyar dolarlık AR-GE yatırımının ürünü en ileri teknoloji çözümleri, İstanbul’da açılan yeni Samsung Inovasyon Merkezi’nde Samsung Electronics Türkiye, MENA bölgesindeki ilk Samsung İnovasyon Merkezi’nin Türkiye’de açıldığını duyurdu. T.C. Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut’un katılımıyla açılışı gerçekleşen merkezde ziyaretçiler, Samsung’un farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre […]

Subscribe US Now

Betboo