Vestel Kayseri’de “Merkez Servis” açtı

kobipostasi

Vestel, satış sonrası hizmetlerini mükemmelleştirme hedefiyle Kayseri’de “Merkez Servis” açtı.

Vestel açıklamasına göre, Kayseri’de hizmete açılan 370 metrekare alana kurulu yeni “Merkez Servis”le 11 kişiye istihdam sağlanırken, yetkili servislerin çözemediği sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacak.

Satış sonrası hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla 9 milyon lira yatırımla “Merkez Servis” projesini hayata geçiren Vestel, yetkili servis çalışanlarının eğitimlerinden, sosyal medyada şikayet yönetimine kadar çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Tarkan Tekcan, Merkez Servis projesinin hayata geçtiği ilk illerden birinin Kayseri olduğunu belirtti. Servis tarafından sunulan hizmetin Kayserililerin hayatını kolaylaştıracağını ifade eden Tekcan, merkez servislerin, yetkili servislerin hizmet kalitesini sürekli denetim altında tutarak onların çözüm oluşturmada zorlandıkları noktalarda anında devreye girdiğini aktardı.

Tekcan, “Böylece çözüm sürecini hızlandırıyorlar. Örneğin merkez servislerde daha geniş yedek parça depo alanları bulunduğundan daha büyük stoklarla çalışıyorlar. Böylece müşterilerin bekleme süresi kısaltılıyor. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak Merkez Servis uygulamamızdan Kayseri’de ve çevre illerde yaşayan kullanıcılarımızın oldukça memnun kalacağına inanıyoruz. Merkez servis yaklaşımımızda da görüleceği gibi, artık satış sonrasında yaratılan hizmetlerde müşterimizin en az eforu harcayarak çözüme ulaşabileceği yaklaşımları hayata geçiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kayseri’de yeni açılan Merkez Servis, Kayseri yetkili servislerinin yanı sıra Aksaray, Bitlis, Hakkari, Karaman, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Van illerindeki yetkili servislerden de sorumlu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ringo Flamingo, eğlenceye davet ediyor

Ringo Flamingo, eğlenceye davet ediyor. Dünyaca ünlü puzzle ve oyun markası Ravensburger, çocukların büyük keyif alacağı yepyeni bir kutu oyununu satışa sunuyor. Ringo Flamingo adlı bu renkli kutu oyunu eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Adore Oyuncak’ın Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Ravensburger, minik oyun severlere yepyeni bir oyunla rengarenk eğlence dolu bir dünyanın […]

Subscribe US Now