Valeron ile yaz bahçelerinin binbir rengine yolculuk

admin

Şık, zarif ve sıradışı koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına özgün bir stil sunan Valeron, yaz bahçelerinin eşsiz güzelliklerini tüm ihtişamıyla yansıttığı Charmes Nevresim Takımı ile mevsimin enerjisini yatak odlarına taşıyor.

Yaz çiçeklerinin kusursuz tonlarının, mükemmel estetiğin bir yansıması olan tavus kuşunun asil duruşuyla buluştuğu Valeron Charmes Nevresim Takımı, yatak odalarına huzur veren bir esinti getiriyor.

Doğayla bütünleşen desenlerin, yüzde 100 pamuk ve saten dokuma kalitesiyle tasarlanan canlı renkleriyle bir araya geldiği Valeron Charmes Nevresim Takımı ile tanışmak için Valeron Nişantaşı ve Valeron Zorlu Center mağazaları ziyaret edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye Vodafone Vakfı'ndan “Yarını Kodlayanlar” projesi

Daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye’de herkese ilham vermeyi hedefleyen Vodafone, yaşları 7-14 arasında değişen çocuklara kodlama eğitimi vermek üzere Türkiye Vodafone Vakfı çatısı altında Habitat işbirliğiyle başlattığı “Yarını Kodlayanlar” projesinin kapsamını genişletmeye devam ediyor. Bugüne kadar 6 ilde 35 eğitmenle 1.800’ü aşkın çocuğa ulaşan Vodafone, 2017-18 mali […]

Subscribe US Now

Betboo