VakıfBank faaliyet raporuna uluslararası ödül

kobipostasi

VakıfBank 2012 yılı faaliyet raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği (LACP-League of American Communications Professionals) tarafından düzenlenen Vision Awards yarışmasında bankacılık kategorisinde “Gümüş Ödül” kazandı.

VakıfBank açıklamasına göre Bankanın 2012 yılı faaliyet raporu, dünya bankacılık sektörü kategorisinde “Gümüş Ödül”e layık görüldü.

Rapor aynı zamanda “Bölgesinde En İyi 50 Faaliyet Raporu” ve “En İyi Ulusal Onur” kategorilerinde yer buldu.

Dünyada faaliyet raporlarının değerlendirildiği prestijli etkinliklerden biri olan LACP Vision Awards’a toplam 5 kıtadan ve 20 ülkeden 6 binin üzerinde başvuru oldu. VakıfBank, genel anlatı, yaratıcılık ve mesajın net iletilmesi gibi kriterlerde tam puan aldı. Sade ve hedef kitleye doğrudan hitap eden tasarımıyla VakıfBank 2012 Faaliyet Raporu rakiplerini geride bırakarak, uluslararası düzeyde bir ödülü daha Türkiye’ye kazandırdı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan, “Müşterilerimiz, hissedarlarımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için değer yaratma vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son yıllardaki istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme trendimiz, 2012 yılı finansal sonuçlarımıza da yansıdı. Faaliyet raporumuzun uluslararası düzeyde kazandığı bu ödülü, finansal alandaki başarımızı, özellikle hissedarlarımızla doğru şekilde paylaştığımızın bir kanıtı olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

LACP Genel Müdürü Christine Kennedy ise, “VakıfBank’ın bu faaliyet raporuyla sunduğu ilk izlenim ve ‘Hissedarlara Mektup’ kısımları gerçekten sıradışı. Aynı zamanda kapak tasarımı ve genel anlatım da son derece dikkat çekici. VakıfBank’ın raporunda yaratıcılık ön planda. Buna ana mesajların son derece net bir şekilde iletilmesi de ekleniyor. Sonuç olarak bu çalışmayı hazırlayan tüm ekibi tebrik ediyor ve bu başvuruyu, sektöründe en iyi faaliyet raporları arasında değerlendiriyoruz” diye konuştu.

VakıfBank?ın 2011 Faaliyet Raporu da Küresel İletişim Yarışması (LACP Spotlight Awards Global Communications Competitions) finans kategorisinde “Altın Ödül”e değer bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ekonomiye Kadın Gücü?nden el emeği göz nuru ürünler Turkcell teknolojisi ile bir tık uzakta

  Türkiye?nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, Ekonomiye Kadın Gücü projesi kapsamında dar gelirli, girişimci kadınlara destek olmak için önemli bir yeniliği daha hayata geçiriyor. Türkiye?de bir ilk olan sosyal borçlanma sitesi www.ekonomiyekadingucu.com üzerinden verilen desteklerle mikrokredi alarak işlerini büyüten ancak ürünlerini pazarlamakta zorlanan kadınlar için fark yaratacak Turkcell […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx