Uzakdoğu Mutfağının Muhteşem Lezzetleri

admin

Konuklarına tarihi Haliç yarımadasından Boğaz’a uzanan nefes kesici bir manzara sunan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında bulunan IZAKA Restaurant & Bar,Hitode bölümüyleuzakdoğu mutfağısevenler için çok özel bir menü hazırladı. Bir sene boyunca her Çarşamba 19.00-22.00 saatleri arasında geçerli olacak menüde tatları kadar sunumlarıyla da iddialı olan lezzetler yer alıyor.

 

Uzakdoğumutfağı denildiğinde ilk akla gelenlerden Miso çorbası, Edamame, California Roll, Boston Roll, Avokado Maki, Izaka Shiro Roll, Somon Nigiri, Tuna Nigiri ve yeşil çay dondurmasından oluşan zengin menüsü ile damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor. Enfes lezzetlerin yer aldığı menüye,Japon birası ve Erik şarabı tercihinize göre eşlik ediyor.

Eşsiz Boğaz manzarası vetadı damağınızda kalacak zengin sushi menüsü ile Çarşamba akşamlarını sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, “Asian Night” akşamlarına davetlisiniz.

Menünün fiyatı ise kişi başı 130 TL ( kdv dahil)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İSTANBUL, KASIM'DA YEŞİLE DOYACAK

Aralarında belediyeler, kamu kurumları, inşaat ve peyzaj proje firmaları, turistik tesisler, yapı marketler, şehir planlamacıları ve mimarların da olduğu yurt içi ve yurt dışından binlerce alıcıyı ağırlayacak olan Flower Show İstanbul/Eurasia Plant Fair, bu yıl da Türk süs bitkileri sektörünü dünyaya açacak. Gökgül; “Sektörün yurt dışındaki önemli alıcıları, yeni işbirlikleri için […]

Subscribe US Now