Uzakdoğu İstanbul’a akın ediyor

admin

Polonya, Meksika, Mısır, Brezilya, Ürdün, Güney Afrika, Hindistan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve İran’da düzenlenen fuarlar serisinde sıra Türkiye’de. Uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliğini taşıyan ve Çin-Türkiye arasındaki ekonomik ilişkiler açısından büyük önem arz eden China Homelife 3 gün boyunca ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Aranan Her Şey Bu Fuar’da

Türk Standard’ları Enstitüsü güvencesi ile 50 binden fazla ürünün yer alacağı China Homelife da; tekstil, hazır giyim, kumaş, dekoratif kumaş, ev tekstili, inşaat malzemeleri, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya, lojistik malzemeler, mutfak ve banyo armatürleri gibi pek çok ürün doğrudan üreticiden temin edilme imkânı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Annenizin hayali ayakkabıysa

Hayalinizdeki ayakkabıyı en küçük ayrıntısına kadar tasarlamayı mümkün kılan “İnci Atölye”, Anneler Günü için özel bir hediye alternatifi oluyor. Günün trendlerine göre farklılaşan moda beklentilerini, zengin ürün çeşitliliğiyle karşılayan İnci Deri, “İnci Atölye” ile özel günlerde sevdiklerinize farklı bir hediye verme fırsatı sunuyor. İnci Deri’nin 100. yıla özel olarak hazırladığı […]

Subscribe US Now

Betboo