Uyumsoft, İzmir’de ofis açıyor

kobipostasi

Yazılım ve danışmanlıkta ülkemizin lider firması Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Mayıs 2014 tarihi itibariyle, İzmir’de ofis açıyor. Merkez ofisi Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark’nda yer alan Uyumsoft’un, Ankara’da Cyberpark Teknoloji Geliştirme Bölgesi ve Bakü Caspian Plaza’daki ofislerine; Mayıs ayı itibariyle İzmir Bayraklı Tower’daki 4. şubesi ekleniyor.

Uyumsoft İzmir ofisinin, Bursa’dan Antalya’ya kadar uzanan geniş bir bölgeye ve bu bölgedeki binlerce ticari işletmeye  hizmet vermesi planlanıyor.

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve e-dönüşüm süreçlerindeki aktif rollerini, bölgedeki firmalara daha yakından vermeyi planlayan Uyumsoft, bölgedeki bilişim ve e-dönüşüm süreçlerinin yeniden şekillenmesi ile ürün ve hizmet kalitesinin üst düzeye ulaşmasını hedefliyor.

45 sektörde, bin 500 müşteriye hizmet veriyor

Uyumsoft AŞ, 18 yıldır yurtiçi ve yurtdışında; otomotiv, makine, gıda, lojistik, tekstil gibi 45 farklı sektörde bin 500’e yakın özel sektördeki firmaların; ERP, CRM, İş Zekası gibi bilgi teknolojileri altyapısını kurarak yönetmek ile e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, KEP gibi e-Dönüşüm projelerinin merkezinde yer almaya devam ediyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil  Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS), Bilim Sanayi ve Teknoloji  Bakanlığı Ar-Ge Portalı gibi projeleri başarıyla yürüterek Türk ticari hayatının merkezinde yer alan Uyumsoft firması;  ISO 9001, ISO27001, ISO 22301, ISO 10002, ISO 20000, ISO 22301 sertifikalarına sahip olan yazılım sektörünün güvenilir ve lider  firmasıdır 

Her 10 müşteriden 7’si, tavsiye üzerine geliyor

unnamed-20Uyumsoft’un her 10 müşterisinden 7’sinin tavsiye üzerine geldiğini kaydeden Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Genel Müdürü Hüseyin Şahin şunları söyledi:

“Her bir şirketin ihtiyacına özgü, butik çözümler sunuyor olmamız, bizi farklı kılıyor. Kurulduğumuz 1996 yılında çalışmaya başladığımız firmalar, şuan bizimle çalışmaya devam ediyor. Çalıştığımız, her 10 müşterimizden 7’si tavsiye üzerine geliyor. Başarımızın en önemli nedenlerinden birisi de; ‘müşteri memnuniyeti’ sözünü klasik bir söylemden çıkartıp, başarıyla hayata geçiriyor olmamızdır” şeklinde konuştu. 

Uyumsoft İzmir Ofisi:

Telefon: +90 232 290 12 74

Faks:    +90 232 290 12 75

E-posta: izmir@uyumsoft.com.tr

İnternet:  www.uyumsoft.com.tr

Adres: Bayraklı Tower, Ankara Cad. No:81 Kat:20 No:137

35030 Bayraklı/İZMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mal ihracatı arttı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, nisan ayı ihracat rakamlarını Kastamonu’da açıkladı. TİM verilerine göre, Nisan ayında ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 11,5 artışla 13 milyar 153 milyon dolar oldu. İlk 4 ayda ihracat yüzde 9,5 artışla 53 milyar 428 milyon dolar oldu. Son 12 aylık ihracatı […]

Subscribe US Now