Uyumsoft, Aydın Üniversitesi Kariyer Fuarı 2017’ye katıldı

kobipostasi

Üniversitenin ana bahçesinde düzenlenen etkinlikte, Uyumsoft’un standına yoğun ilgi gerçekleşti. Standı ziyaret eden öğrencilere, Uyum Akademi ekibi tarafından Uyumsoft’un ERP ve iDönüşüm projeleri hakkında bilgi verildi. Uyum Akademi’nin yapmakta olduğu çalışmalar aktarıldı. Öğrenciler, staj ve iş başvurusu için CV’lerini bıraktı.

Fuara, Uyumsoft’un yanı sıra farklı sektörlerden de firmalar katıldı. Öğrencilerin, staj ve iş başvurusu açısından faydalı bir fuar oldu. Aynı zamanda, İstanbul Aydın Üniversitesi, Uyumsoft’un ürününü başarılı bir şekilde temsil ediyor ve üniversite-sanayi işbirliği kapsamında işbirliği devam ediyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sağlık sektörünün ekonomiye katkısı her geçen yıl artıyor

TÜRKİYE EKONOMİSİ İÇİN SAĞLIK SEKTÖRÜNE KATKIMIZ DEVAM EDİYOR  Gerek devlet hastaneleri gerek özel hastaneler hasta memnuniyeti için var gücüyle çalışıyor.  Branş hastaneleri arasında son yıllarda hızla atağa geçen Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu, yenilikçi göz teknolojileri olarak odaklandığı trifokal akıllı göz içi kalıcı lens implantasyonu ve Türkiye’de ilk defa Veni Vidi […]

Subscribe US Now

Betboo