Usta Dönerci®’nin Çiğ Köfte Dürüm Lezzeti Artık Bir Tık Uzağınızda!

admin

Zengin menüsü, uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle lezzet tutkunlarının kalbini çalan Usta Dönerci®’nin, Çiğ Köfte Dürüm lezzetine ulaşmak artık çok daha kolay.

Evden veya ofisten Usta Dönerci çiğ köfte dürüme ulaşmak artık sadece bir tık uzakta. Zengin menüsüyle hem ceplere hem midelere hitap eden Usta Dönerci®, yepyeni lezzeti çiğ köfte dürümün satışına Tıkla Gelsin ve Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarında da başlandı.

Usta Dönerci çiğ köfte dürüm lezzetini, Tıkla Gelsin ve Yemek Sepeti’nden 7.95 TL’ye alırken; herhangi bir menü veya kampanyalı menü yanında ise sadece 4.95 TL’ye sipariş verebilirsiniz.

TAB Gıda #tabgida #tabgıda #döner #çiğköfte #durum #dürüm

ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s®’i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci®’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci® ve 39 Usta Pideci® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Aydın Yusufoğlu, Burgan Leasing Genel Müdür Vekili olarak atandı

Yaratıcı çözümler ve esnek finansal kiralama modelleri sunan Burgan Leasing’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Kiralama ve leasing sektörünün tecrübeli ismi Aydın Yusufoğlu Burgan Leasing’e Genel Müdür Vekili olarak atandı. Yenilenebilir enerji, tekstil, gayrimenkul, tekne ve sat-geri kirala işlemlerinin yanı sıra operasyonel kiralama da dahil olmak üzere birçok alanda faaliyet […]

Subscribe US Now

Betboo