UNO?dan tadına doyamayacağınız yeni bir lezzet; çikolata kremalı kruvasan

kobipostasi

Ambalajlı ve nitelikli ekmek sektörünün lideri UNO, artık yalnızca ekmek ile değil atıştırmalık kategorisindeki ürünleriyle de tüketicilerden tam not alıyor.

İleri teknolojiye sahip tesislerde, sağlıklı ve hijyenik koşullarda, el değmeden üretilen ve lezzetli olduğu kadar besleyiciliği ile de ön plana çıkan UNO tatlı atıştırmalık ailesine UNO Çikolata Kremalı Kruvasan katılıyor.

İçerdiği çikolata kreması ile hem çocuklar hem de yetişkinler için günün her saati rahatlıkla tüketilebilecek bir atıştırmalık olan UNO Çikolata Kremalı Kruvasan, aynı zamanda oldukça pratik. 300 gramlık çoklu ambalaj içinde 30 gramlık tekli paketlerde tüketicinin beğenisine sunulan ve tadına doyamayacağınız UNO Çikolata Kremalı Kruvasanlar, hem iş hem okulda yanınızda taşıyabileceğiniz bir atıştırmalık alternatifi oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Toshiba olağanüstü ulta-ince 7.7 mm; 25.7 cm (10.1??) AT200 tabletini tanıttı

Toshiba Europe GmbH, bugün heyecan verici bir ürününü tanıttı: ultra-ince 25,7cm (10.1??) AT200 tablet. Sadece 7,7mm kalınlığında olmasına rağmen, Toshiba AT200 pek çok temel bağlantı seçeneklerini ve arayüzleri içeriyor. İçerik tüketimindeki rahatlık için şaşırtıcı derecede geniş ekrana ek olarak, tablet kullananların ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz web tarayıcısına da yer veriyor. Şık […]

Subscribe US Now

Betboo