TURP noktalarında, Avea Mobil Ödeme devri başlıyor

kobipostasi

Yenilikçi ve avantajlı kampanyaları, birbirinden güçlü markalarla yaptığı işbirlikleri ile alışverişi keyfe dönüştüren Avea, Global Payment?ın TURP terminalleri aracılığı ile yüzlerce restoran ve süpermarkette, Avea Mobil Ödeme ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak.

Yapılan iş birliği ile; Avea aboneleri, Avea Mobil Ödeme logosunu gördükleri anlaşmalı TURP noktalarında, başka ödeme aracına gerek duymadan, cep telefonları aracılığı ile telefon numaralarını ve TURP şifrelerini girerek, ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Mobil ödeme yapan abonenin alışveriş bedeli; faturalı hatlarda fatura tutarına yansırken, faturasız hatlarda ise TL bakiyesinden düşülüyor. Ödemenin ardından işlemin tamamlandığına ilişkin bir bilgilendirme SMS?i de aboneye iletiliyor.

Avealılar; TURP boşluk ad-soyad bilgilerini yazıp 8877?e göndererek kolayca TURP servisine kayıt olabiliyor. TURP hesabı açıldıktan sonra ise; Avea Mobil Ödeme ile işlem yapmaya başlamak için; 8044?e TURP yazıp gönderilmesi yeterli oluyor. Servisten faydalanmak isteyen Avea müşterilerinin, telefon ya da SIM kartlarını değiştirmeleri de gerekmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hayykitap'tan Sevgililer Günü için 'aşk olsun' dedirtecek bir defterkitap "aşksevdasüveyda" anadilde aşk defteri

İçinize bir heves geldiyse, haydi bir araştırın nerede bulabilirsiniz Anadolu dillerinde ?seni seviyorum? demeyi? Eğer arşiv taramasına aşina değilseniz işiniz zor, internette tek tıkla 150 dünya dilinde ?seni seviyorum?u bir arada bulabilirsiniz. Çinceden, Uzay Yolu filmi için yapay olarak tasarlanmış Klingoncaya kadar hem de. Fakat içimizde yaşayan 73 dilden beşine, […]

Subscribe US Now