TürkTraktör Bursa’da tarım fuarına katıldı

kobipostasi

TürkTraktör, çiftçilerin gereksinimlerine çözüm olarak geliştirilen ekipmanlarını Bursa 11. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda (Burtarım 2013) sergiledi.

TürkTraktör açıklamasına göre, TürkTraktörBurtarım 2013’deNew Holland markalı FR Serisi “Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri”, Big Baler Serisi “Büyük Balya Makineleri”, Mısır Tablaları ve Case IH marka yerli JX ve JXC serileri ve ithal QUANTUM, JXU, MAXXUM, PUMA, PUMA CVX, MAGNUM serilerini tanıttı.

En küçüğü 424 HP, en büyüğü 824 HP motor gücüne sahip beş farklı modele sahip FR Serisi Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri ile büyük işletme sahipleri ve silajlık ürün hasadı yapan müteahhitlere hizmet verecek.

Hayvancılık işletmelerinin yem ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla ot ve mısır hasadı yapan kullanıcılar için, patentli Variflow sistemi ile benzer ürünlere göre kolay hasat imkanı sunan ve yüksek kapasiteli besleme ağzı ile günde ortalama 40 futbol sahası büyüklüğünde bir alanı hasat edebilen New Holland FR Serisi “Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri”, yeni kaporta dizaynı ve geliştirilmiş teknolojisiylefuarda beğeniye sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye'nin en başarılı turizm yatırımları onur ödülü Oğuz Gürsel’in

Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliği ile bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Türkiye’nin  En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2013”ün sonuçları, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı’nın da katıldığı bir tören ile Esma Sultan Yalısı’nda açıklandı. Turizm sektöründe yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak hedefiyle gerçekleştirilen araştırmada, En Büyük Turizm […]

Subscribe US Now

Betboo