TÜRKİYE’NİN YÜKSELEN GLOBAL YEDEK PARÇA MARKASI

KOBİ Postası

Global alanda ağır vasıta yedek parça endüstrisinin en önemli oyuncusu olmayı hedefleyen SAMPA, 2019 TİM İlk 1000 İhracatçı Firma sıralamasında 169.sırada!

Yatırımlarıyla hızla büyüyen Turquality üyesi SAMPA, ihracat cirosunu 2019 yılında bir önceki yıla göre %16artırarak, 2018 yılı TİM raporundaki genel endüstri sıralamasındaki yerini 195. sıradan169.sıraya taşımıştır.

Bugün dünyanın 15 farklı ülkesindeki depo ve satış organizasyonlarıyla, 140 farklı ülkeye yapmış olduğu ihracatıyla, yine TİM 2018 raporundakendi sektöründeki sıralamasını47.sıraya taşıyarak, ağır vasıta yedek parça endüstrisinin en hızlı büyüyen markalarından biri olmaya devam ediyor.

SAMPA, 1994 yılında kurulan, derin üretim tecrübesiyle 100.000 m2’lik bir entegre üretim kampüsünde faaliyet gösteren global bir şirkettir. SAMPA, kendi markası ile, kusursuz tasarımları ve kendi geliştirdiği malzeme ve bileşenlerle,Avrupa ve Amerika menşeili ağır vasıtalara, römorklara, otobüslere, ayrıca savunma sanayine, raylı sistemlere ve hafif ticari araçlara uygun, uzun ömürlü ve son derece dayanıklı parçalar geliştirip, üretmektedir. Büyükuzmanlık isteyen son teknoloji donanımlarına sahipAr-ge merkezinde geliştirdiği ve kendi üretim tesislerinde ürettiği ürünleriyle, ağır vasıta yedek parça sektörüne 40.000 çeşit farklı ürün sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SİBER SUÇLARIN MALİYETİ 2021'DE 6 TRİLYON DOLAR - HER 39 SANİYEDE BİR SİBER SUÇ YAŞANIYOR

Yaşanan pandemi süreciyle birlikte daha da hızlı dijitalleşen dünya, hayatımızı çok kolaylaştırırken yeni, alışılmamış riskleri ve sorunları da beraberinde getiriyor.  Dünya Ekonomik Forumu (WEF)’nun her sene yayınladığı “Global Risks Report 2020” raporunda “Siber Saldırılar” riski en üst sıralarda yer alıyor. Hedef yüzde 95 kamu ve perakende sektörü Günümüzde siber suçlar […]

Subscribe US Now