Türkiye’nin koku duayeni Singapur’da devlerle bir araya gelecek

admin

Türk koku tarihinin ana kahramanlarından Eyüp Sabri Tuncer, dünyanın dört bir yanından yüzlerce perakende devini bir araya getiren TFWA (TaxFree World Association) Asia Pacific Exhibition’da (TFWA Asya Pasifik Fuar ve Konferansı) Türk kozmetik sektörünü temsil edecek. Eyüp Sabri Tuncer, 7-11 Mayıs tarihleri arasında Singapur’da düzenlenecek organizasyona Türkiye’den katılan ilk Türk kozmetik firması olacak.

Birebir görüşme olanağı

Trendleri ve fırsatları belirlemek, farkındalık yaratmak, global dutyfree ve seyahat perakende sektörünün gelişmesi için bir iş platformu sunmayı amaçlayan TFWA, tedarikçilerle operatörler arasındaki ilişkileri güçlendirmeyi hedefliyor. Markaların sadece dutyfree referansıyla katılabildiği ve birebir görüşme olanaklarının sunulduğu TFWA Asya Pasifik Fuar ve Konferansı’nda, sektör profesyonelleri uluslararası ağlarını genişletme fırsatı yakalıyor.

100 yıla yaklaşan tarihinin verdiği sorumlulukla fuara katılan ilk Türk kozmetik markası olmaktan gurur duyduklarını dile getiren Eyüp Sabri Tuncer Genel Müdür Yardımcısı Atilla Arıman “Bu fuar yüzlerce marka ve binlerce yenilikçi ürünü, Singapur’un kalbinde bir araya getiriyor. Eyüp Sabri Tuncer olarak, uluslararası markalarla bir araya gelerek Türk kozmetik sektörünün adını dünyaya duyurmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Bu gibi organizasyonlar tarihimizdeki kilometre taşlarını temsil ediyor ve bu fuar ile önemli uluslararası işbirliklerine imza atmayı hedefliyoruz” diye belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Teksan’ın çevre dostu hibrit teknolojisi Enerji ve Çevre Fuarı’nda tanıtıldı

Enerji ihtiyacındaki artışla birlikte enerjinin sürekliliğine duyulan ihtiyaç da artıyor. Enerjimizin kesintiye uğramasına sabrımızın olmadığı zamanları yaşıyoruz. Fazla göz önünde olmasalar da elektrikler kesildiğinde varlığını en kötüsü de yokluğunu hissettiğimiz jeneratörler, güvenli ve kesintisiz enerjinin vazgeçilmezi… Jeneratör dünyasında da yenilikler peş peşe geliyor. Dizel, benzinli, doğal gazlı jeneratörlerden sonra son […]

Subscribe US Now

Betboo