Türkiye’nin İlk NERF Şampiyonları Belli Oldu!

admin

Türkiye NERF Şampiyonası’nın ilk şampiyonları, İstanbul Beşiktaş Çilekli Tesisleri’nde düzenlenen NERF Festivali’nde belirlendi. Tüm NERF severlerin aileleriyle birlikte eğlenceye doyduğu NERF Festivali, “Rodeo ile NERF Atışları Alanı”, “Dev Jenga” ve “Tırmanma Duvarı” gibi birbirinden eğlenceli etkinliklerle spor, heyecan ve eğlenceyi bir araya getirerek, NERF macerasını ikiye katladı. Ön elemeleri başarıyla geçen çocuklar Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonu olabilmek için kıyasıya mücadele etti.

2500’den fazla çocuk Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonları olmak için yarıştı

Ünlü spor spikeri Sabri Ugan’ın sunuculuğunu yaptığı NERF Festivali’nin ön elemeleri İzmir, Ankara ve İstanbul’da gerçekleşti. 2500’den fazla çocuğun yarıştığı ön elemelerin ardından 30 Nisan’daki final yarışına katılmaya hak kazanan 630 NERF Ustası Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonu olabilmek için ter döktü. Heyecan ve sürprizlerle dolu finalde mücadele eden NERF Ustaları, hazırlanan parkurlarda, en kısa sürede en çok puanı kazanmak için yarıştı. Ön elemelerdeki 6 parkura 4 yeni parkurun eklendiği final yarışında, tüm parkurlarda en çok puanı alan yarışmacılar; 8-9 yaş kategorisinde Arda Kurt, 10-11 yaş kategorisinde Batur Buluç ve 12-14 yaş kategorisinde Oğuz Erinan oldu. Kendi yaş grubunda birinci olan şampiyonlara drone, ikincilere aksiyon kamerası, üçüncülere ise hoverboard hediye edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yazılım geliştirmede en popüler metodoloji “çevik-scrum”

Yazılım Test ve Kalite Derneği tarafından hazırlanan Türkiye Yazılım Kalite Raporu’nun 2017-2018 edisyonu açıklandı. “Çevik test” (Agile testing) konusuna odaklanan ve Türkiye’deki 200’ü aşkın şirkette görev yapan 300’den fazla BT profesyonelinin katılımı ile şekillenen rapor, çevik ortamlardaki test faaliyetlerine ilişkin önemli bilgiler içeriyor. Raporun uluslararası yazılım testi konferansı TestIstanbul’daki lansmanında […]

Subscribe US Now

Betboo