Türkiye’nin En Büyük adidas Mağazası Ankara Kentpark AVM’de Açıldı

admin

adidas’ın Türkiye’deki en büyük mağazası, 15 Nisan 2017 tarihinde Kentpark Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Tek bir kata yayılan 1240 metrekarelik bir alandan oluşan mağazanın tasarımında adidas mimarlarının imzası bulunuyor.

adidas Kentpark Mağazası, 1240 metrekarelik geniş alanında, adidas’ın lider teknolojileri kullanarak tasarladığı spor ve performans ürünlerini içeren Futbol, Basketbol, Koşu, Training ve Dış Mekan Sporları koleksiyonlarına yer veriyor. Futbol severler aynı zamanda PRINT SHOP alanında, satın aldıkları Beşiktaş ve Fenerbahçe formalarına isimlerini yazdırabiliyorlar.

Sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen adidas, spor yaparken kullanılan performans ürünlerinin yanı sıra geçmişte spor amaçlı tasarlanan ürünlerin günümüze uyarlanması ile oluşan, modayı yakından takip edenlerin tercihi, günlük yaşam ürünlerinden oluşan adidas Originals Koleksiyonu’na da sahip. adidas Kentpark Mağazası adidas Originals ürünlerine de yer veriyor.

adidas Kentpark Mağazası, adidas Koşu kategorisinin yepyeni teknolojisi Run Genie’nin de Türkiye’de uygulandığı ilk adidas mağazası. Run Genie, ayak basış şekillerine göre analiz yapılmasını ve böylece tüketiciye en uygun ayakkabının tavsiye edilmesini sağlayan bir adidas teknolojisi. Koşu ayakkabılarının tamamen kişiye özel olarak seçilmesinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan adidas, her bireyin ayak basış şeklinin ve ayak yapısının farklı olduğunu tüketicilere anlatmayı hedefliyor. 1 dakikadan az bir süre içinde, koşu bandı üzerinde tamamlanan analiz, tamamen ücretsiz. Tüketicinin, Run Genie analizine, günlük hayatta kullandığı spor ayakkabıları ile katılması yeterli. Doğru ayakkabı seçimi ile koşucuların rahat etmelerini ve performanslarını yükseltmelerine yardımcı olan Run Genie, adidas Kentpark Mağazası’nın ziyaretçilerini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gayrimenkul yatırımında yeni dünya trendleri

1 MİLYON EURO İLE NASIL YATIRIM YAPILIR? Birikimlerinizle nokta atışı bir yatırım yapmak için öncelikle gelişen ve değişen dünya düzenini de doğru analiz etmek lazım. Doğru bir araştırma ile kısa, orta ve uzun vadede yatırımlarınızın ne gibi dönüşler yapabileceğini doğru okumak çok önemli. Tüm dünyada kendini gösteren küresel bir krizin […]

Subscribe US Now

Betboo