Türkiye’de yapay zeka, ilk kez markaların hizmetinde

kobipostasi

Türkiye’de ilk defa yapay zeka markaların hizmetinde.
SIM2REAL tarafından geliştirilen yapay zeka teknolojileri pazar payı kazandıran stratejilerin belirlenmesini sağlıyor.

Dünya’da birçok farklı sektör de klasik karar verme yöntemlerinin yerini yapay zeka teknolojisi alıyor. Türkiye’de de GSM, FMCG, otomotiv, dayanıklı tüketim, elektronik ve bilişim sektörünün lider markaları, stratejilerini belirlerken ve hayata geçirirken SIM2REAL yapay zeka teknolojisini kullanıyor.
Yapay zekanın benzersiz faydası: Strateji testleri
Günümüzde sonuç alınan stratejilerin belirlenmesi için klasik pazar araştırma yöntemlerinin ötesine geçmek bir gereklilik halini aldı. Başarıya götürecek yola karar vermek için gerekli bilgilere ulaşmak ve analizi için anket ve beyan usulünden farklı bir çözüm gerekmekte. SIM2REAL, markaların iş sonuçlarına katkı sağlayarak pazar payı kazanmalarını hedefliyor. Bu amaçla markalar için SIM2REAL pazarlama strateji platformu geliştirildi. Pazarlama Strateji Platformu Nöro Bilimi ve Yapay Zeka yardımıyla gerçek müşterilerden sim tüketiciler oluşturarak, strateji testleri yapılabilecekleri sanal pazar oluşturuyor. Sanal pazardaki strateji testleri sayesinde bir çok farklı strateji seçeneğinin pazar payına olan etkisini karşılaştırmalı olarak görmek mümkün hale geliyor.
Stratejinin ötesine geçebilmek: Uygulamada başarı
Pazar payı kazandıran stratejiye karar verilme sürecini, doğru kaynak yönetimi ile uygulama, hayata geçirme süreci izliyor. SIM2REAL stratejinin uygulama sürecinde, belirlenen stratejiye bağlı kalınmasını, insan, organizasyon ve diğer firma kaynaklarını da dikkate alarak , markaların hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor.
Tüketicinin bilmediğini bilmek: Nasıl karar alınıyor?
Yapay Zeka teknolojisi tüketicinin karar sürecindeki bilinçli ve bilinç dışı faktörleri nöro bilimi kullanarak ayrıştırıyor. Tüketicinin kendisinin dahi farkında olmadığı karar süreçlerini bilgileri açığa çıkarıyor. Karar sürecini sayısallaştırarak strateji testlerinin yapılacağı ortama taşınıyor. Markalara ise strateji deneyleri sonucunda çıkan en doğru, en etkili stratejiyi hayata geçirmek kalıyor.
Dünyanın her coğrafyasında: Hedef Pazarı çözmek…
SIM2REAL dünyanın tüm coğrafyalarında markaların pazar payı kazandırıcı stratejilerini belirlemek için yapay zeka teknolojisini kullanıyor. Yurt dışı pazarlarınız için strateji karar sürecinizi hızlandırıyor, belirlenen stratejinizi hayata geçirmenizi kolaylaştırıyor, optimum kaynak ile maksimum sonucu almanızı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çinekop fiyatı yüzde 100 arttı

Güney Marmara’da son dönemde artan balık fiyatları tezgahlarda tüketiciye yansırken kilogram fiyatı 50 liraya çıkan çinekop, kırmızı eti geçti. Alınan bilgiye göre, hava sıcaklıklarının son günlerde artması denizlerde balıkların daha derinlere inmesine yol açtı. Denizlerden çıkarılan balığın bu nedenle azalması da tezgahlara yansıdı. Bursa’da hafta sonunda kurulan semt pazarlarında çinekopun kilogramı […]

Subscribe US Now

Betboo