Türk Telekom CEO’su Kanafani “GTB Power 100” listesinde

kobipostasi

thumbnail_1380614038Türk Telekom Grup Üst Yöneticisi (CEO)Hakam Kanafani, üst üste dördüncü kez telekomünikasyon sektörünün dünya çapındaki en güçlü 100 yöneticisi arasında yer aldı.

Türk Telekom açıklamasına göre,Hakam Kanafani, Global Telecoms Business tarafından hazırlanan “GTB Power 100-En Güçlü 100 Yönetici” listesine girdi.

Listede, Kanafani’nin yanı sıra, AT&T CEO’su Randall Stephenson, Ericsson CEO’su Hans Vestberg, Google kurucusu ve CEO’su Larry Page ve Apple CEO’su Tim Cook da yer alıyor.

Global Telecoms Business, “globaltelecomsbusiness.com” web adresinden de ulaşılabilen her sayısında, telekomünikasyon sektörünün yöneticileri ile özel röportajlar, sektörle ilgili stratejik makaleler, raporlar ve çeşitli teknolojilere odaklanan eklere yer veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Turkcell T40'ı satışa sunacak

Turkcell’in geliştirdiği Türkiye’nin ilk yerli tasarım akıllı telefonu Turkcell T40 kullanıcıların beğenisine sunulacak. Turkcell’den yapılan açıklamaya göre,Turkcell’in Ar-Ge üssü Turkcell Teknoloji’de geliştirilen Turkcell T40 fark yaratan fonksiyonları ve tasarımıyla dikkat çekiyor. HD kalitesiyle aramalarda daha canlı, multimedya uygulamalarda daha keyifli ses deneyimi sunan Turkcell T40, gelişmiş kamera özelliklerine de sahip. […]

Subscribe US Now

Betboo