Türk özel sektör heyetinden Avrupa’ya çıkarma

kobipostasi

Türk Özel Sektör Heyeti, TOBB / DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) organizasyonunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 5-9 Kasım 2013 tarihlerinde Finlandiya, İsveç ve Polonya’ya yapacağı resmi ziyarete iştirak edecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TOBB / DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, oda/borsa başkanları ve özel sektör temsilcilerinin katılacağı programlarda ikili iş forumları gerçekleştirilecek.

6 Kasım 2013 Çarşamba günü Helsinki’de Türkiye-Finlandiya İş Forumu, 7 Kasım 2013 Perşembe günü Stockholm’de Türkiye-İsveç İş Forumu ve 8 Kasım 2013 Cuma günü Varşova’da Türkiye-Polonya İş Forumu yapılacak. Ayrıca, 8 Kasım 2013 Cuma günü, Polonya’da TOBB ile Polonya Ticaret Odası arasında bir işbirliği anlaşması imzalanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mobilya sektörünün yıl sonu ihracat hedefi 2 milyar dolar

Bu yıl 30’uncusu düzenlenen  MODEF Expo, ‘Mobilyanın Başkenti’ İnegöl’de başladı. Yurtiçinden ve yurtdışından yoğun katılımın gerçekleştiği mobilya fuarına bu yıl da katılımcı sayısı beklenenin üzerinde. İstanbul İhracatçı Birlikleri çatısı altındaki Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçı Birlikleri ise, Türkiye’nin mobilya ihracatıyla ilgili çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri […]

Subscribe US Now