Türk kuruyemişini dünyaya tattırıyor

admin

Türk kuruyemişine inovasyon katarak 50 ülkede tüketicilerle buluşturan Peyman, global arenada “güçlü bir Türk markası olma” hedefine hız verdi.  Sektöründe ilk “Turquality” sertifikalı şirket olan Peyman, Türkiye’nin ‘gurme-doğal-sağlıklı atıştırmalık’ tedarikçisi konumuyla daha geniş pazarlara açılmayı ve 2020 yılını 100 milyon TL ihracat cirosu ile kapatmayı hedefliyor.

Uluslararası pazarlarda markalaşmak için son yıllarda büyük yatırımlara imza atan Peyman, Türkiye kuruyemiş sektöründe Turquality sertifikasına sahip “ilk ambalajlı kuruyemiş markası” olarak, tüm tüketicilerine katma değerli ve inovatif ürünlerini tattırmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda ihracata odaklanarak, inovatif lezzetler geliştirmeye devam eden şirket, her ülkenin değişen ihtiyaçlarını, taleplerini ve alışkanlıklarını araştırarak yenilikçi ürünlere dönüştürüyor ve 50 ülkede tüketicilerle buluşturuyor.

Hedef, dünyaya Türk kuruyemişini sevdirmek…

Peyman’ın sürdürülebilirlik ve inovasyon odaklı bir şirket olduğunu ve dünya pazarlarında, bu yaklaşımla ürettiği ürünlerle güçlendiğini söyleyen Peyman İhracat Direktörü Özlem Soysal; “Global pazarda güçlü bir Türk markası olma yolundaki çalışmalarımız, inovasyona verdiğimiz önem ve inovasyonu tüm süreçlerimize entegre etmemizle paralel devam ediyor. Peyman olarak, dünyada ulaşabildiğimiz tüm ülkelerde tüketicilere özel ve katma değerli ürünlerimizi tattırmak gibi zorlu ama bir o kadar da heyecan verici bir hedefimiz var. Pazarın değişen dinamiklerine yanıt verecek güçte bir üretim altyapımız bulunuyor. Farklılaşan talepleri karşılayabilecek potansiyelimizle Türk kuruyemiş sektörüne de ivme kazandırıyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ÜNLÜ EKONOMİST EMRE ALKİN’DEN TASARRUF SAHİPLERİNE ÖNERİLER

“Yatırım aracına aşık olma, paranın tamamıyla yatırım yapma” Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emre Alkin, borsa, altın, döviz ve gayrimenkulün doğru zaman ve doğru fiyat oluştuğunda yatırımcılara mutlaka kazandıracağını belirterek “Ancak paranızın tamamıyla yatırıma girmeyin. Yatırım aracına aşık olmayın. Tüyo verdiğini iddia edenlere itibar etmeyin” dedi. İstanbul – 17 […]

Subscribe US Now

Betboo