Türk ilaç sektörünün önemli oyuncusu dönüşüme isminden başladı

KOBİ Postası

Generica İlaç ismini Genveon olarak değiştirdi

Türkiye ilaç pazarına yenilikçi ürünler kazandırarak geçtiğimiz son iki yılda toplamda yüzde 161 büyüme gösteren Generica İlaç, yeni bir dönüşüm sürecine girdi. Dönüşümünün ilk adımı olarak isim değişikliğine giden ve ismini Genveon olarak değiştiren şirketin hedefi; 2023 yılı sonuna kadar toplamda yüzde 258 oranında büyümek ve 2025 yılında Türkiye ilaç pazarında ilk 25 şirketi arasında yer almak.

Türkiye ilaç sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Generica İlaç, ismini “Genveon” olarak değiştirdi. Hem akut hem de kronik pazarlarda orijinal, eş değer ve OTC ilaçlardan oluşan geniş ürün portföyü ile son dönemlerde hızlı bir büyüme gösteren şirket, Ar-Ge merkezi çalışmalarına hız verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Proteinli süt pazarı büyüyor

Türkiye’de süt sektörünün öncüsü Pınar, Proteinli Süt Ailesi’ni genişletmeye devam ediyor. Pınar, sağlıklı ve fit yaşam tarzını benimseyenler için geliştirdiği Protein Süt Ailesi’nin vanilyalı, kakaolu, çilekli, yer fıstığı & muz aromalı alternatiflerine son yılların yükselen trendi kahveyi de ekleyerek 26 gr protein içeren Pınar Protein Kahveli Süt’ü tüketicilerin beğenisine sundu. […]

Subscribe US Now