TÜGİK 1 Mayıs’ı kutladı

kobipostasi

İşgücü ve emek,teknolojideki büyük gelişmelere karşın,üretim ve kalkınma faktörleri arasındaki önem sıralamasında,bugün ve daima ilk sırayı teşkil etmektedir. Dolayısıyla, işçinin şartlarının iyileştirilmesi ve insani değerlere uygun çalışma koşullarının yaratılması, ülkenin geleceği ve ekonomik bağımsızlığı adına en önemli konuların başında gelmektedir.
Biz İş İnsanları, işçinin ve işgücü kalitesinin küresel rekabet içindeki yerimizi tayin eden en temel unsurlardan biri olduğunu biliyor, insan kaynakları politikalarımızı bu çerçevede belirleyerek, Türk işçisini Dünya standartlarının ötesinde çalışma koşullarına kavuşturmak adına mücadele veriyoruz.
Dünya örneklerine aykırı şekilde, ülkesini ve halkının refahını kendi haklarının önüne almış ve bu engin sorumluluk ve vatan aşkıyla yaşamış güzel ülkemizin cefakar emekçilerinin bayramını en samimi duygularımla tebrik ediyor, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu olarak, daha müreffeh bir ülke yaratma yolundaki çalışmalarımızda en büyük desteği,yetenekli ve yürekli Türk işçisinden aldığımızı belirtmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Avenue IBUS, daha da gelişmiş teknolojisi ile yeni deneyimlere hazır

IBUS “Fikirden Girişimciliğe Yolculuk için Hazır mısınız?” Projesi kapsamında deneyimlenmesi amacıyla Kocaeli Üniversitesi Teknopark’a teslim edildi. Türkiye’nin ilk Akıllı Otobüsü Avenue IBUS daha da geliştirilmiş teknolojisiyle deneyimlenmek üzere Kocaeli Üniversitesi Teknopark’a teslim edildi. Sabancı Center’da düzenlenen teslim törenine, TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, STM Genel Müdür Yardımcısı Ömer Korkut ve […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx