TREZZ ve Jotun ile yılın renk trendleri

admin

TREZZin kurucu ortağı Rezzan Benardeteve Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen 2020nin renk kodlarını çözümledi.

Rezzan Benardete ve Lisbeth Larsen bu yıl sıkça göreceğimiz renkleri, dekorasyonda renk kullanımının önemini ve yaşam alanlarının renk ile nasıl karakter kazandığını konuşmak için bir araya geldi.

Dünyadaki renk trendlerini keşfeden ve bu trendleri Jotun koleksiyonu için deşifre eden Lisbeth Larsen renk seçiminin yaşam alanlarının atmosferini nasıl değiştirdiğinden ve Jotun 2020 Renk Koleksiyonu’ndan bahsetti.

Bu yıl duvarlarımızda kullanılacak renklerin ve bu renklerin nasıl doğru biçimde uygulanacağının konuşulduğu söyleşi için TREZZ mobilyalar ve Jotun 2020 Renk Koleksiyonu’ndan seçilen renkler kullanılarak güne özel TREZZ mobilya konseptleri oluşturuldu.

Dekorasyonda renk uygulamalarıyla alakalı merak edilen pek çok sorunun cevaplandığı davette Lisbeth Larsen dekorasyon ipuçları paylaştı. Yeni bir renk koleksiyonunun ilham kaynaklarından bahseden Larsen, mavinin güven verdiği, sofistike toprak tonlarının kişiyi sakinleştirdiğini, kırmızının ise yaşam enerjisini artıran bir tarafı olduğunu ekledi.

Mustafa Toner, Ebru Yücebaşoğlu, Berna Naiboğlu, Güneş Mutlu gibi isimlerin katıldığı söyleşiye ev sahipliği yapan İstanbul – Bebek’teki RB Showroom’da TREZZ mobilya ve aksesuarlarını görebilir, satın alabilir ve kişiye özel üretim ile alakalı danışmanlık alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Madencilik sektörü Çin'den vazgeçmiyor

Türk madencilik sektörü, en büyük ihraç pazarı Çin’de yaşanan coronavirüs salgını nedeniyle iki ülke arasındaki ticaretin durma noktasına gelmesi nedeniyle Türk madencilik sektörüne etkilerinin büyük olduğunu bu nedenle maden ruhsatlarından kaynaklanan ve 31 Ocak 2020 tarihinde ödenmesi gereken yıllık ruhsat bedeli, devlet hakkı, her türlü vergi ve ceza vb. bedelin, […]

Subscribe US Now

Betboo