TOTAL, M OİL VE HEKTAŞ’TAN DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA

KOBİ Postası

OYAK bünyesinde hizmet veren TOTAL İstasyonları ile HEKTAŞ, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde,hayvan dostlarımıza özel bir kampanya hazırladı.

4 Ekim günü başlayan Total istasyonlarındaki Café Bonjourve Bonjour marketlerde geçerli olacak kampanya kapsamında, SmartHeart Gold 100gr. kedi ve köpek kuru mamaları, sadece 1TL’ye satışa sunuluyor.

Hayvanseverlerin hem evdeki dostları hem de sokak hayvanları için satın alabileceği, veteriner hekimlerin de güvenle önerdiği SmartHeart mamalar, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde 1 hafta süreyle Café Bonjour ve Bonjour marketlerde satışta olacak. Bu proje ile birlikte TOTAL istasyonları ziyaretçileri için hayvan hakları konusunda farkındalık yaratılması hedefleniyor.

English cocker spaniel dog taking a shower with shampoo, soap and water in a bathtub

HEKTAŞ, M Oil İstasyon ziyaretçilerinin

can dostlarına destek oluyor

OYAK bünyesinde hizmet veren M OIL ve HEKTAŞ, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde can dostları için özel bir işbirliğine imza attı.

M Oil’in 2018 yılında hayata geçirdiği “Can Dostu İstasyonlar” projesinin bu yılki mama destekçisi, OYAK bünyesinde hizmet veren bir diğer marka HEKTAŞ oldu. HEKTAŞ’ın, kedi ve köpekler için 3 ton mama bağışı yaptığı Can Dostu İstasyonlarda kediler için oyun alanları ve kedi evleri, sokak köpekleri için kulübeler, evcil hayvan dostlarınızın serbestçe dolaşabileceği bir bahçe, köpek yıkama alanının yanı sıra mama ve su kapları bulunuyor.

“Yollardaki Eviniz” sloganı ile sürücülere hizmet veren M Oil istasyonları, özellikle evcil hayvanları ile uzun yolculuklarda mola verebilecek noktalar haline gelmek istiyor. Böylelikle araç sürücüleri istasyonlarda evcil dostları ile birlikte rahatlıkla mola verebilecekler. Sürücüler yakıtlarını alıp alışverişlerini yaparken evcil hayvanlarını gönül rahatlığıyla “Can Dostu” alanlara emanet edebilecekler.

Evcil hayvanların yanı sıra sokaklardaki dostlarınu da unutmayan M Oil istasyonları; HEKTAŞ’ın mama desteği ile birlikte yıl boyunca Smartheart Gold markalı kedi ve köpek mamalarını da seçili istasyonlardaki “Can Dostu” alanlarda ücretsiz olarak sunuyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HAYVANLAR İÇİN DAHA İYİ BİR DÜNYA, SORUMLU HAYVAN SAHİPLİĞİ İLE MÜMKÜN

“Hayvanlar için daha iyi bir dünya” amacıyla çalışmalarını sürdüren Royal Canin, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde “İLK GÜNDEN SORUMLULUK” çağrısı ile tüm hayvanseverleri sorumlu hayvan sahipliğinde buluşturuyor. İnsanların, hayvanlar ile olan beraberliklerinde karşılıklı yaşanan yoğun bir sevgi; bunun temelinde ise, yaşam boyu sürecek bir bağlılık ve sorumluluk taahhüdü bulunuyor. […]

Subscribe US Now