Tommy Hilfiger’dan bir kez daha TommyXMercedes

KOBİ Postası

Tommy Hilfiger’ın “Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkesi Kucaklayan” moda yaratma misyonunun kapsamını genişleten Sonbahar 2020 TommyXMercedes-Benz kapsül koleksiyon, daha sürdürülebilir pamuklular, Sorona® dolgulu parka ve ceketler, Ecodown® malzemeli kapitone yelekler içeriyor. Bu stiller, daha sürdürülebilir TOMMY HILFIGER modellerinden oluşan ürün yelpazesine ekleniyor.

TOMMY HILFIGER markasının klasik Amerikan ‘cool’ spor giyim mirasını altı kez Formula One™ Dünya Şampiyonu takımın teknik uzmanlığıyla harmanlayan Sonbahar 2020 kapsül koleksiyonunun odağında inovasyon yer alıyor. İş giyiminden ilham alan ceket, bomber ve deri ceket gibi zamansız stiller, iklim kontrollü yüzeyler, perfore detaylar, kauçuklaştırılmış şeritler, sızdırmaz dikişler ve ayarlanabilir Velcro® bantlar gibi teknik unsurlar ve sofistike, özel dikim dokunuşlarıyla şıklaşıyor.

Markanın kırmızı, beyaz ve lacivert renk paleti yanık turuncu, açık gri ve zeytin yeşili gibi tonlarla tamamlanırken ikonik TOMMY HILFIGER bayrağı ve Mercedes-AMG Petronas Formula OneTM Tri Star amblemi incelikle uygulanıyor. Marka renklerindeki TOMMY HILFIGER çizgisi paçalarda ve manşetlerde minimal bir yaklaşımla yer alırken TriStar desenli astarlar klasik dış giyim paçalarına beklenmedik bir dokunuş katıyor. Sade ve sofistike çizgilere sahip koleksiyon, modern Tommy erkeğine hitap ediyor.

Tommy Hilfiger’ın markasını kurduğu zamandan bu yana benimsediği sporu destekleme yaklaşımı doğrultusunda TOMMY HILFIGER markası da 2018 sezonundan beri Mercedes-AMG Petronas Formula OneTM Takımının Resmi Giyim Tedarikçiliğini sürdürüyor. Dünyanın lider Formula One™ takımı ve yenilikçi otomobil üreticisi ile işbirliği yapmak, Tommy Hilfiger’ın markayı büyük pazarlarda yeni nesil TOMMY HILFIGER tüketicileri için sürekli geliştirme ve genişletme vizyonunun altını çiziyor.

Markanın dostları ve takipçileri, #TommyHilfiger ve #TommyXMercedesBenz etiketleri ile @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yorglass’tan 75 milyon TL’lik yatırım

Çerkezköy’deki yeni fabrika ile beyaz eşyaya odaklanacak Düz cam ve endüstriyel cam sektörünün global oyuncusu Yorglass, yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Artan talebe yanıt verebilmek için Çerkezköy’de inşaatı süren beyaz eşya iş kolunda faaliyet gösterecek yeni fabrikasını yıl bitmeden devreye almayı planlayan Yorglass, yeni fabrikayla üretim kapasitesini yüzde 20 oranında […]

Subscribe US Now