TmaxSoft Global Kanallardan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Moses Mathuram Getirildi

admin

Tüm dünyada bulut, altyapı ve modernizasyon alanlarına yönelik yenilikçi yazılımlar geliştiren TmaxSoft, Moses Mathuram’ın Global Kanallar ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak şirkete katılacağını duyurdu. Yeni oluşturulan bu görevde Mathuram, tüm kanal stratejisi, planları ve piyasaya ürün sürme aşamalarına ek olarak, TmaxSoft’un global ağlarını ve iş ortaklıklarını geliştirmekten sorumlu olacak.

TmaxSoft Global CEO’su ve Başkanı Joshua Yulish, “Moses’i aramıza katmaktan ve büyümemizi hızlandırmak için onun iş ortaklıkları kurma deneyimlerinden yararlanacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Global sistem entergratörleri (GSI), orijinal ekipman üreticileri (OEM), bağımsız yazılım sağlayıcıları (ISV), katma değerli satıcılar (VAR) gibi kanal iş ortaklarının yanı sıra, önde gelen açık bulut şirketleriyle olan tecrübesi, yakalayacağımız başarılarda önemli bir rol oynayacak” dedi.

Mathuram, TmaxSoft’a katılmadan önce Infosys Bulut, Altyapı ve Güvenlik için bir iş ortağı sistemi oluşturduğu Infosys Global İş Birliklerinden Sorumlu Ortak Başkan Yardımcısı görevini yürütüyordu. Moses Mathuram, Infosys’teki görevinden önce ise IBM ve Computer Associates’te işbirlikleri alanında üst düzey pozisyonlarda çalıştı. Bu çalışmalarında stratejik iş ortaklıkları kurulmasında ve kurumsal hedeflere ulaşılmasından sorumluydu.

Joshua Yulish, “Moses’in sahip olduğu yeteneklere, profesyonel hayatında aldığı övgülere ve deneyimine güvenim tam. Her gün kanala özel olarak odaklanmasıyla birlikte büyümemizin bir sonraki aşamasında bize yol göstereceğine inanıyorum. Böylece tüm dünyadaki hızlı büyümemize uygun bir şekilde ölçeğimizi belirleyebileceğiz” dedi.

Stratejik İşbirliği Profesyonelleri Derneği üyesi olan Moses Mathuram’ın, Madras Christian College Fizik bölümünden lisans ve Hindu Institute of Management’tan Pazarlama ve Uluslararası İşletme alanında MBA derecesi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

CRM Medya, EMITT Fuarı’na katıldı

CRM Medya, 22’inci EMITT Fuarı’nda, CRM Turizm olarak yer aldı. Fuar kapsamında turizm sektörüne özel 360 derece medya çözümlerini paylaşan CRM Turizm, bu alanda yakaladığı başarının sırrını fuar kapsamında ziyaretçileri ve katılımcılarına tanıttı.

Subscribe US Now