Tesis yönetim sektörü 3-5 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde buluşacak

admin

2020 FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı ve TRFMC Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı 3 Kasım’da Başlıyor.

40 milyar TL’yi aşan ekonomik boyutu ile 1 milyondan fazla kişiye istihdam sağlayan tesis yönetim sektörünün önde gelen ulusal ve uluslararası tesis yönetim firmaları, hizmet sağlayıcıları, yazılım, tesisat firmaları, makine/ekipman tedarikçileri, hijyen, dezenfektan, malzeme tedarikçileri ve tesis yönetim sektörünün profesyonelleri 3-5 Kasım 2020 tarihleri arasında bir araya gelecek. Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan 2020 FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı ve TRFMC Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TRFMC Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı’nda bu yıl Covid-19 salgını sırasında önemi bir kez daha ortaya çıkantesis yönetimi sektörünün paydaşları, salgının sektöre ve sektörün geleceğine etkilerini konuşacak ve en iyi uygulamalar tartışılacak. Salgının tesis yönetimine etkileri, tesis yönetimi açısından ofislerde, AVM’lerde, sitelerde, toplu yapılarda, okullarda, hastanelerde ve endüstriyel tesislerde pandemi nedeniyle dikkat edilmesi gereken hususlar ve alınması gereken tedbirler, yeni normalde çalışma düzeni, güvenli işe dönüş önlemleri, pandemi sonrası iş sağlığı ve güvenliği, hijyen ve dezenfeksiyon çözümleri gibi güncel ve önemli konular uzmanlar tarafından ele alınacak. Virüslerin yayılımını önlemek için ofislerde, avm’lerde, okullarda, plazalarda, rezidanslarda ve diğer tesislerde, klima ve havalandırma sistemlerinin önemi ve alınması gereken tedbirler masaya yatırılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Veri biliminin yeni ‘Yıldızları’ Analitik Akademi’de buluşacak

Yıldız Holding, üst yönetimden genç yeteneklerine kadar tüm çalışanlarının veri odaklı teknolojilere adaptasyonunu desteklemek amacıyla Analitik Akademi programını başlattı. Yıldız Holding, tüm çalışanlarının veri odaklı teknolojilere adaptasyonunu desteklemek amacıyla Analitik Akademi programını başlattı. İlk aşamada genç yeteneklere yönelik, “Analitik Akademi Data JOB” ile başlatılan program, “Data Navigators”, “Data Champions” ve […]

Subscribe US Now

Betboo