Tekzen mağaza sayısı 119’a ulaştı

admin

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen’in yeni mağazası Kahramanmaraş Piazza AVM’de açıldı. Böylece Tekzen mağaza sayısı Türkiye genelinde 119’a ulaştı.

2017 sonuna kadar mağaza sayısını 130’a çıkarmayı planlayan Tekzen, bir yandan yeni mağaza açarken, hali hazırda var olan mağazalarını da müşterilerine “alışveriş deneyimini kolaylaştırmak” amacıyla yenilemeye devam ediyor.

Kahramanmaraş mağazasının açılış töreninde tüm illere mağaza açma hedefi ile yatırımlarına devam edeceklerini belirten Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Kahramanmaraş Piazza AVM içerisinde açtığımız yeni mağazamızla birlikte Türkiye genelinde toplamda 119 mağaza sayısına ulaştık. 2017 yılında 4 mağaza açılışı gerçekleştirdik. Piazza AVM’de açtığımız mağazamız Kahramanmaraş ilimizdeki 3. Tekzen mağazası olacak. Yeni Tekzen mağazamızla birlikte Türkiye genelinde toplamda +220bin m2’lik bir alanda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Memleket sermayesi Tekzen’in bu başarı yolculuğunda birlikte değer ürettiğimiz iş ortaklarımızla birlikte hız kesmeden büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bi’ kahve?

Ayrıcalıklı yaşam tarzını dünyaca ünlü mutfak markaları ile tek çatı altında toplayan AYT Home, Rational mutfaklar ile fark yaratıyor. Yaşamın temposuna mükemmel uyum… Sıcak ceviz ağacından kahve barı ile modern bir dokunuş yakalayan Rational, tasarımında bulunan kahve barı ile hızlı yaşam tarzına ayak uyduruyor ve etkileyici bir konsept sunuyor. Dar […]

Subscribe US Now

Betboo