TEKSÜT – İSTE GELSİN İŞBİRLİĞİ

KOBİ Postası

Çeşitli kategorilerde 7 bin’den fazla ürün sunan online süpermarket İste Gelsin’den artık Teksüt ürünleri de sipariş etmek mümkün. Sipariş edilen peynirler kapınıza geliyor.
İste Gelsin, Türkiye’nin hızlı büyüyen online market kanallarından biri. Gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik aksesuarlardan tekstil ürünlerine dek müşterilerine geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri kuruluşlarından Teksüt de Eylül ayı itibarıyla www.istegelsin.com’da ve mobil uygulamasında yerini aldı.
Teksüt, dijital alışveriş sitesinde ilk etapta 7 ürününü sunuyor: Krem Peynir, Lor, Tam Yağlı Beyaz Peynir, Dilimli Kaşar, Çeçil Peyniri, Üç Yöresel Peynir ve Antep Peyniri. Sipariş edilen ürünler, İste Gelsin’in dağıtım ağı çerçevesinde İstanbul’un tamamı, Ankara, Kocaeli ve Bodrum’da teslim edilebiliyor.
Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, “Tüketiciler, online kanalları kullanarak market siparişini eve taşımayı sevdi. Pandemi dönemi bu olguyu hızlandırırken, İste Gelsin de etkileyici bir gelişmeyle online market alışverişi kategorisindeki yerini sağlamlaştırdı. Bulunabilirliğini yaygınlaştırmak isteyen bir marka olarak, biz de burada yer almak istedik. İste Gelsin ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MİCHELİN TÜRKİYE, EKER I RUN SANAL YARIŞI’NIN 15 K KOŞUSUNA DESTEK OLDU

Michelin Türkiye; spor, sağlıklı yaşam ve iyiliğin bir araya gelmesi için bu yıl pandemi sebebiyle dijital ortamda düzenlenen Eker I Run yarışına destek vererek, 15 K koşusunun sponsorluğunu üstleniyor. Michelin Türkiye, her yıl spor, sağlıklı yaşam ve iyiliğin bir araya gelmesi için gerçekleştirilen ve bu yıl 7. kez düzenlenecek olan […]

Subscribe US Now