Teknosa, “Avrupa İş Ödülleri”nde ‘Şampiyonlar Ligi’nde yarışacak

kobipostasi

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün parlayan yıldızı Teknosa;  inovasyon, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilirlik konusunda yüksek performans gösteren şirketlerin belirlendiği 2013-2014 Avrupa İş Ödülleri’nde (Europen Business Awards) ‘Ulusal Şampiyon’ seçildi. Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmeye hak kazanan Teknosa, yarışmanın ikinci aşaması Ruban d’Honneur (Onur Kurdelası) için yarışacak.

Alanında yenilikler üretebilen ve ticari başarı göstermiş, sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan kuruluşları desteklemeyi amaç edinen yarışmaya bu sene Türkiye’nin de bulunduğu 31 Avrupa ülkesinden yaklaşık 3.000 şirket katıldı ve toplam 527 Ulusal Şampiyon belirlendi. Ülke finalistlerinin her birinin; politikacılar, akademisyenler, medya ve iş çevrelerinden oluşan değerli jüri tarafından  seçileceği organizasyonda, halkoyu da belirleyici olacak.

Her ülkenin kategori birincisi olacak finalist şirketler, bir sonraki aşamada Avrupa’daki rakipleriyle “Ruban d’Honneur” (Onur Kurdelası) için yarışacak. Kasım 2013’te başlaması planlanan halk oylamasının ardından, sonuçların Nisan 2014’te açıklanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

'Açgözlülük varlığını koruyor'

ABD’de beş yıl önce yaşanan finans krizinden dersler çıkartıldı, zihinlerde değişim oldu mu? Araştırmalar hiç bir değişim olmadığını ortaya koyuyor. ABD’de bundan yaklaşık beş yıl önce finans krizi baş göstermişti. O dönemden bu yana ülkedeki bankaların rolüne son derece eleştirel bir gözle bakılıyor. Çünkü o dönemki emlâk spekülasyonlarından ve banka […]

Subscribe US Now

Betboo