Teknoloji dünyasının “sihirli değneği” S Pen ile TikTok’ta ses getirecek bir challenge başlıyor!

admin

Samsung’un Galaxy Note20 serisi ile daha da geliştirdiği S Pen kullanılarak yapılacak çizimlerin, TikTok üzerinden paylaşılacağı bir challenge başlıyor. Ünlü fenomenlerin de katıldığı challenge’ta hayaller çizimler ile dijital gerçekliğe dönüşecek.

Hızla dijitalleşen bir dünyada, Galaxy Note20’nin S Pen’i, kalem ve kâğıt kullanma deneyimine özlem duyanlara hayallerini ve isteklerini gerçekleştirebilecekleri bir güç sunuyor. Samsung, Galaxy’nin en güçlüsü Galaxy Note20’nin S Pen’i için TikTok’ta “sihirli” bir Challenge başlattı.

Miray Şen, Fulya Zenginer, Ceren Yaldız ve Pelin Yar gibi birçok sosyal medya fenomenin de katılacağı ve 7 Eylül Pazartesi günü başlayan Challenge’a katılmak için hayalini kurduğunuz şeyi çizmeniz ve bu hayalinizi paylaşmanız yeterli oluyor. Challenge ile hayallerini çizen kullanıcıların, S Pen ile belirlenen sihirli hareketi yaparak kendilerini hayallerinin içinde bulmaları amaçlanıyor.

TikTok üzerinden gerçekleşen ve 6 gün sürecek challenge’a siz de #SPenChallenge hashtag’i ile katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tivibu eylülde aksiyon dolu

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu dramdan komediye, animasyondan aksiyona farklı türde zengin içerikleri eylülde de sunmaya devam ediyor. Türk Telekom’un, yenilikçi hizmet anlayışıyla hayata geçirdiği dijital televizyon platformu Tivibu, heyecan veren yapımlara devam ediyor. Tivibu’nun Kırmızı Halı ve Seç İzle Film klasörlerindeki güncel içeriklerin yanı sıra Sinema TV, Sinema […]

Subscribe US Now

Betboo