Tekfen Filarmoni’nin sonbahar konserleri sembolik fiyatlarla Biletix’te!

admin

Klasik müzik severlere, enstrümanlarının gerçek ustalarını dinletmekten heyecan duyan Tekfen Filarmoni, bu sonbahar, büyüleyici bir entonasyona ve benzersiz bir tekniğe sahip Alman klarnetçi Sebastian Manz’ı ağırlıyor.ARD Uluslararası Müzik Yarışması’nı 40 yıl aradan sonra klarnet ile kazanan isim olan Manz, aynı zamanda nefesli çalgılardan oluşan Variation5 isimli grubuyla da biliniyor. Sebastian Manz’a, Ankara’da sevilen Türk klarnet virtüözü Serkan Çağrı da eşlik edecek. Türk klarnet virtüözü ve akademisyen Serkan Çağrı, “Nazende Sevgilim” eserini Sebastian Manz ile birlikte seslendirecek.

Türk bestelerini seslendirmeyi önemseyen Tekfen Filarmoni, konsere Ferit Alnar’ın “Prelüd ve İki Dans” eseriyle başlayacak, Sebastian Manz’ın solistliğindeki Weber’in 2 No’lu Klarnet Konçertosu’nun ardından, Çaykovski’nin 4 No’lu Senfonisi’ne yer verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ödeme dünyası PSM AWARDS için yarışıyor

İnovasyona teşvik, kodcu kızlara destek! Ödeme dünyasının köklü dergisi Payment Systems Magazine (PSM), bilişim sektöründeki teknoloji odaklı inovatif projeleri ödüllendirmeye hazırlanıyor. PSM AWARDS için başvuru süreci 8 Kasım’da tamamlanıyor. İnovasyona dayalı bir prestij ödülü olan PSM AWARDS, bilişim ve ödeme sektöründeki teknolojilerin gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri geliştirmek, iyileştirme […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx