TEB’den Noterler Günü’ne özel avantajlar

admin

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası (TEB), 5 Mayıs Noterler Günü sebebiyle 1-31 Mayıs tarihleri boyunca geçerli olacak avantajlar sunuyor.

TEB’in sunduğu özel fırsatlar kapsamında noterler kefil ve teminat olmadan 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisine başvurabilir. Ayrıca acil nakit ihtiyacı olan noterler, Kredili Mevduat Hesabı (KMH) ile nakit ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılayabiliyor.

Noterler, sunulan ayrıcalıklar ile diledikleri zaman para çekip yatırmaya imkan tanıyan Marifetli Hesap ve Fırsat Hesap ile birikimlerini günlük değerlendirme ve ücretsiz EFT/havale, gibi avantajlardan da faydalanabiliyor.

TEB, noterleri ayrıca ofislerini olası risklere karşı güvence altına alabilecekleri “İşyerim Güvende Sigortası”na ek olarak, kiralık kasa hizmetlerinde yüzde 50 indirim ile de buluşturuyor.

TEB’in ayrıcalıklı kredi kartlarına sahip olan noterler, TEB Platinum Kart ile restoran harcamalarında bonus kazanıp, havaalanı transferi, ücretsiz lounge konforu, motovale, araç kiralamada özel fiyatlar ve havalimanı otoparkında indirim gibi avantajlardan yararlanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Facebook, KOBİ’ler ve Eğitim Odaklı Future of Business raporunu yayınladı

Facebook, KOBİ’ler, Topluluk ve Eğitim konularına odaklanan Future of Business (İş Dünyasının Geleceği) raporunu yayınladı. Raporda, kurulan bağlantıların ne kadar önemli olduğu, mobil ekonomide KOBİ’lerin fikir alışverişi birbirleriyle iletişime geçtiği ele alınıyor. Facebook’un OECD ve Dünya Bankası işbirliğiyle hazırladığı rapor için yapılan ankete bugüne kadar 40 ülkeden 200 bin KOBİ […]

Subscribe US Now

Betboo