Tchibo’yla yıla sağlıklı ve zinde başlangıçlar

admin

Yumuşacık ev kıyafetleri, rahatlatıcı ve fonksiyonel egzersiz ve masaj aletleriyle, kendinizi iyi hissettirecek tüm çözümler 25 Ocak Çarşamba gününden itibaren Tchibo‘da, “Sağlık dolu bir yıla hazırlanın” tema ürünleriyle takipçileriyle buluşuyor.

Her hafta birbirinden farklı ve fonksiyonel ürünleri takipçilerine sunan Tchibo, 25 Ocak Çarşamba gününden itibaren “Sağlık Dolu Bir Yıla Hazırlanın” temalı ürünleriyle Tchibo severlerle buluşuyor. Rahatlatan masaj yardımcıları ve gerçek bakım uzmanları ekipmanlarıyla kendinize ayıracağınız zamanın önemine dikkat çeken “Sağlık Dolu Bir Yıla Hazırlanın” temalı ürünler; Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında enerji dolu ve sağlıklı bir yıl geçirmek isteyenleri bekliyor.

Tchibo, sırt, boyun ağrısı çekenlerin vazgeçilmezi olan bel ısıtıcı, sırt destekleme bandajı gibi ürünler, küçük ve pratik yardımcılar, rahatlatıcı egzersiz aletleri ve organik pamuğun yumuşaklığının sunulduğu seçili ürünlerin bir araya geldiği “Sağlık Dolu Bir Yıla Hazırlanın” temasıyla enerji ve sağlık dolu bir hayatın püf noktalarını Tchibo severlere sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Prostat büyümesine cerrahi çözüm

Prostat büyümesinin yol açtığı ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen idrar yakınmaları ilaçlarla kontrol edilemez hale gelirse ameliyatla tedavi gündeme gelir. Günümüzde açık prostat ameliyatları nadiren uygulanırken en sık tercih edilen yöntem kapalı, yanı dış idrar kanalından girilerek yapılan prostat ameliyatlarıdır. Liv Hospital Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Muammer Kendirci prostat […]

Subscribe US Now

Betboo