TAVUK DÜNYASI, BU SENE DE EFFİE TÜRKİYE’DE RESTORAN KATEGORİSİNİN EN BÜYÜK ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

KOBİ Postası

Tavuk Dünyası, ‘Sen benim yerimde olsan?’ kampanyası ile,
pazarlama ve iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden Effie Türkiye’de
restoran kategorisinin en büyük ödülü olan Gümüş Effie’yi
bir kez daha kazandı.
Yeme-içme sektörüne getirdiği yenilikler ve sektörde kendine açtığı kulvar ile fark yaratan Tavuk Dünyası, gerçekleştirdiği marka ve iletişim çalışmalarıyla kazandığı itibarlı ödüllerle bu alandaki başarısını da ispatlıyor.
Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle bu yıl 12. kez düzenlenen ve en etkili reklam ile pazarlama iletişimi kampanyalarının değerlendirildiği Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda, bu yıl ödüller toplam 41 kategoride dağıtıldı.
Tavuk Dünyası, 12. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda bu yıl da restoran kategorisinde verilen en büyük ödül olan Gümüş Effie’yi almaya hak kazandı.
Kazandıkları ödülle ilgili kısa bir açıklama yapan Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu şunları söyledi: “Tavuk Dünyası olarak, sektörde fark yaratan konseptimiz ve kalite anlayışımızla sahip olduğumuz başarılı konumu, markamıza yaptığımız ciddi yatırımlarla da destekliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda farklı birçok alanda kazandığımız ödüllerimize, yenilerini ekleyerek başarılarımızı kesintisiz hale getirmiş olmak bizler için çok önemli. Özellikle de çok büyük kitlelere ulaşmada stratejik bir rol oynayan pazarlama ve iletişim çalışmalarımızı her yıl yeni ödüllerle taçlandırmak ise çok daha anlamlı. ‘Sen benim yerimde olsan?’ kampanyamız ile yeni bir Effie’yi kazanmamızda emeği geçen ve markamızı bu ödüllere layık bulan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”
Tavuk Dünyası bundan önceki yıllarda gerçekleştirdiği pazarlama iletişim çalışmaları ve kampanyalarıyla, Effie Türkiye’ye ek olarak Mixx Awards ve Social Media Awards Turkey’de de farklı ödüllere layık bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MOTUL’DEN YENİ ÜRÜN: MOTOR KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇEN GDI CLEAN

MOTUL’DEN YENİ ÜRÜN: MOTOR KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇEN GDI CLEANDünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, araç katkıları serisine yeni bir ürün ekledi. Temel olarak motordaki yanmadan kaynaklanan kirliliğin önüne geçen GDI Clean, düşük yakıt tüketimi sağlarken, performans beklentisine de cevap veriyor.Sürekli olarak yeni teknolojiler keşfetme arzusunda olan Motul Ar-Ge ekibi, […]

Subscribe US Now