TAV’dan yolculara konserli uğurlama

kobipostasi

tavTAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’nda, Ramazan Bayramı arifesinde eş zamanlı olarak başlayan mini konserler terminalleri renklendirdi.

TAV açıklamasına göre müzik dinletisi ATÜ’nün işlettiği Duty Free alanlarında gerçekleşti. Yolculara müzik dinletisi eşliğinde BTA ve ATÜ’nün ürettiği lokumlar ikram edildi.

Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen müzik dinletisinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunları, eserleri keman, yan flüt, akordeon ve kontrbas eşliğinde sunarken, Esenboğa Havalimanı’nda Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunları da konserlerini çello, saksafon ve gitar eşliğinde gerçekleştirdi.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda gerçekleşen dinletide ise 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunları yolculara keman, perküsyon, viyolonsel ve gitar ile müzik ziyafeti sundu.

İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’nda gerçekleştirilen müzik dinletileri, arife gününün yanı sıra bayramın ilk ve ikinci günü de yolcularla buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

57 yılın dış ticaret haberleri İhracat Tacirleri'nde toplandı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) Genel Sekreteri ve deneyimli dış ticaret bürokratı Özkan Aydın, Cumhuriyet’in kuruluşundan Türk ekonomisinin bir dönüşüm yaşadığı 1980 yılına kadar uzanan dönemde yazılı basında yayımlanan ihracat haberlerini yeni kitabında derledi.  1923-1980 döneminde yazılı basında yer alan, ağırlıklı ihracat olmak üzere dış ticaret haberlerini içeren İhracat Tacirleri, Türkiye […]

Subscribe US Now