Sütaş, Avrupa İş Ödülleri’nde Onur Nişanı’na layık görüldü!

admin

34 ülkeden, 33 bini aşkın şirketin katıldığı, girişimcilik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik alanlarında en iyilerin seçildiği “Avrupa İş Ödülleri” (European Business Awards) 2016-2017 yarışmasının sonuçları, 4 Mayıs’ta Dubrovnik’te düzenlenen gala gecesinde açıklandı. Süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası Sütaş, “Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik’’ kategorisinde Avrupa’nın “En İyi 10 Şirketi” arasına girerek “Onur Nişanı” (Ruban d’Honneur) ile ödüllendirildi.

Sütaş, Avrupa iş dünyasında büyük bir ilgiyle takip edilen Avrupa İş Ödülleri’nde “Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik” kategorisinde finale kalarak, Türkiye’yi Avrupa’da temsil eden “Ulusal Şampiyon”lardan biri olmuştu.

“Çiftlikten Sofralara” uluslararası platformda!

Gala töreninde ödülü teslim alan Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı Duygu Yılmaz, “Avrupa’nın en prestijli iş yarışmalarından biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde ülkemizi temsil ederek ‘Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik’ kategorisinde ‘Onur Nişanı’ almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz, Sütaş’ta sürdürülebilirliği, ekonomik, çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim boyutlarıyla kurulduğumuz günden bu yana işimizin doğal bir parçası olarak görüyoruz. Sürdürülebilirlik anlayışımızın temelini de kendimize özgü ‘Çiftlikten Sofralara’ entegre iş modelimiz oluşturuyor. Bu modelimizin gereği olarak, yatırım yaptığımız her bölgede, üreticilerimizin sürekli eğitiminden damızlık ihtiyaçlarının karşılanmasına, nitelikli yem üretiminden ineklerimizin refahı ve beslenmesine, elektrikten buhara tüm enerji ihtiyacımızın gübre ve atıklarımızdan üretilmesine, ürünlerimizin güvenirliğinden ve doğallığından ülkemizin gıda güvenliğine kadar her konuda sektörümüze örnek uygulamaları hayata geçiriyoruz. Avrupa İş Ödülleri’nde aldığımız ödül, iş modelimizin Türkiye sınırlarını aşarak uluslararası arenada da takdir gördüğünün önemli bir kanıtı niteliği taşıyor. Ödülümüzün gururunu yaşarken, getirdiği sorumlulukların farkında olarak, bundan sonra da gelecek kuşakların iyiliğini düşünerek çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Renault, 2017 yılı ilk 4 ay sonunda toplam pazar liderliğini koruyor

Geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 8 daralan toplam pazarda Renault Grubu (Renault+Dacia), 43 bin 712 satış adedi ile pazar payını yüzde 0,9 oranında arttırarak yüzde 18,8 paya ulaştı. Renault yılın ilk 4 ayı sonunda 31 bin 126 satış adedi ve toplam pazardan elde ettiği yüzde 13,4 pay ile toplam […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx