Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Müşterisi Olmak Çok Kolay

admin

Bugüne kadar Türkiye’de ve tüm dünyada milyonlarca insanın hayatına dokunan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, çözüm odaklı ve yenilikçi projeler ile çalışmalarına devam ediyor. Hazırladığı Online Sözleşme Platformu ile potansiyel müşterilerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmayı hedefleyen Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, müşterilerine Restaurant Pass yemek kartı ve yemek çeki hizmetlerinden yararlanmaları için online olarak müşteri olma ve kolay sipariş oluşturabilme imkanı sunuyor.

Sodexo müşterisi olmak isteyen tüm firmalar, Online Sözleşme Platformu sayesinde kredi kartı veya havale seçenekleri ile ödeme yaparak dakikalar içerisinde Sodexo müşterisi olabiliyorlar.. Ödemesi gerçekleştirilen sipariş tamamen otomatik süreçler sonucunda 2-4 iş günü içerisinde müşterilere ulaşıyor. https://onlinesozlesme.sodexoavantaj.com adresinden ulaşılabilen Sodexo’nun Online Sözleşme Platformu ile yemek kartı sektöründe bir ilki gerçekleştiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, dijital platformu sayesinde potansiyel müşterileri ile daha hızlı ve kolay şekilde buluşmayı amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sabancı Holding-Çimsa Uluslararası Yapı Fuarı WOC'a katıldı

Çimento ve yapı malzemeleri sektörünün global oyuncusu Çimsa, “Formülün Adı” çatısı altındaki geniş ürün yelpazesi ile bu yıl da Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı World of Concrete (WOC) 2018’e katıldı. Sektöründe ilk niteliğindeki ürünleri ve yenilikçi çözümleri ile dikkatleri üzerine çeken Çimsa, Super White, Crafta, Recipro ve Resisto markalarıyla geliştirdiği […]

Subscribe US Now

Betboo