Simit Sarayı ‘Uluslararası Yükselen Yıldız’ oldu

admin

Yurt içi ve yurt dışında açılışlarına büyük hızla devam eden lezzet tutkunlarının vazgeçilmez buluşma noktası Simit Sarayı; dünya perakende ve eğlence sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan ve Dubai’de düzenlenen “10’uncu Global RLI Awards” töreninde “Rising Star” kategorisi’nde ödül kazandı.

Simit Sarayı, aldığı bu ödülle, “Rising Star” kategorisinde ödül alan en yaygın ilk ve tek Türk gıda markası oldu.

RLI ödülleri, perakende ve eğlence sektörünü kapsayan tek gerçek küresel dergi olan ‘Retail&Leisure International, London’ tarafından düzenleniyor ve 18 kategoride ödül veriliyor. 10’unci RLI Küresel Ödülleri ile bu yıl dünya çapında en yaratıcı, yenilikçi ve heyecan verici perakende ve eğlence projeleri onurlandırıldı.

Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, konuyla ilgili olarak “Türkiye ve sektör adına böylesine önemli bir organizasyonda Simit Sarayı olarak bu ödülü almış olmaktan dolayı gururluyuz, 15. yılımızda “Türkiye’nin global tadı” olarak dünyada büyümeye, ihracatımızı arttırmaya ve yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Şubat ayı işsizlik oranı açıklandı

Aynı dönemde; tarım dışı işsizlik oranı 2,1 puanlık artış ile yüzde 14,8 olarak tahmin edildi. Genç nüfusta (15-24 yaş) işsizlik oranı 4,7 puanlık artış ile yüzde 23,3 olurken,15-64 yaş grubunda bu oran 1,8 puanlık artış ile yüzde 12,9 olarak gerçekleşti. İstihdam oranı yüzde 45,3 oldu İstihdam edilenlerin sayısı 2017 yılı […]

Subscribe US Now

Betboo