SİMİT SARAYI, SUUDİ ARABİSTAN’DAKİ OTUZ DÖRDÜNCÜ MAĞAZASINI AÇTI

kobipostasi

Yurt içi ve yurt dışında yatırımlarına hız kesmeden devam eden Simit Sarayı, lezzetlerini dünya ile buluşturmaya devam ediyor. Simit Sarayı Mağazası, Suudi Arabistan’ın Başkenti Riyad’ın en popüler caddelerinden birisi olan Olaya Street’te açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gördü.

Mağaza, Simit Sarayı’na özel lezzetlerinin yanı sıra, çikolata, lokum ve hediyelik ürün satışlarıyla da lezzet tutkularından tam puan aldı. Simit Sarayı Mimari ekibinin tasarımıyla misafirlerini büyüleyen mağaza, 569 metrekarelik ferah atmosferiyle, sadece lezzet değil, keyif de sunuyor.

Simit Sarayı, Suudi Arabistan, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde büyümesini hızla sürdürmeyi planlıyor. Şirket, temmuz ayında Fawaz Alhokair Group’un Simit Sarayı hisselerinin yüzde 10’unu alarak stratejik işbirliği anlaşması imzaladığını duyurmuştu. Simit Sarayı, bölgenin en büyük ve başarılı işletmecilerinden biri olan Fawaz Alhokair Grubu ile 2014 yılında master franchise sözleşmesi imzalamıştı. Sözleşme gereğince Fawaz Alhokair Grubu önümüzdeki 4 yıl içinde 250’den fazla mağaza açarak toplamda 300’den fazla Simit Sarayı mağazasına ulaşmayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

VEKON, DEPREME KARŞI HAFİF ÇELİK YAPI SİSTEMİNİ ÖNERİYOR

Birçok yıkıcı deprem yaşayan ülkemiz son olarak 17 Ağustos, 12 Kasım 1999 ve 2013 Van depremleriyle sarsıldı. Halen ülkemizin belli bölgelerinde depremler olmaya devam ediyor. Bu depremlerde gösterdi ki yüzde 92’si deprem kuşağında yer alan Türkiye’de binaların depreme karşı güvenli bir şekilde inşa edilmesi çok büyük önem taşıyor. Vefa Holding […]

Subscribe US Now

Betboo