Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulu öğrencilerinden Engelliler Haftası’na özel sergi

admin

Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulu’nda eğitim gören işitme, görme ve zihinsel engelli öğrenciler, 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası’na özel olarak düzenlenen sergide, yeteneklerini sergilediler. Okulun mesleki eğitim bölümünde okuyan 46 özel eğitim öğrencisinin, 8 ayda hazırladığı; ahşap boyama süs eşyaları, takılar, mutfak eşyaları ve süs yastıkları ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ve beğeni ile karşılandı.

Siirt Türk Telekom öğrencilerinin, el becerilerini ve özgüvenlerini geliştirme imkânı buldukları bu özel sergi, 12 – 13 Mayıs 2017 tarihlerinde Siirt Andera Park AVM’de ziyaretçilerini ağırladı.

Her sene Engelliler Haftası’na özel bir başka etkinlik…

Siirt Türk Telekom Çok Amaçlı Özel Eğitim Okulu’ndaki öğrenciler, her sene Engelliler Haftası’na özel faaliyetler gerçekleştiriyor. Zihinsel, işitme ve görme engelli 168 öğrencinin eğitim gördüğü okulda 52 öğretmen eğitim veriyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türkiye’nin dört bir yanında kurduğu 52’si okul 76 Türk Telekom eğitim binası ile eğitime destek veriyor. Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilen bu okullar ve eğitim binalarından her yıl binlerce öğrenci mezun oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Victorinox ile mutfağınızın şefi siz olun

Eyüboğlu distribütörlüğündeki İsviçre’nin ünlü bıçak ve çakı markası Victorinox, mutfaklarda harikalar yaratmaya devam ediyor. Victorinox’un tasarladığı şef bıçakları yemekleri daha hızlı yapmanızı sağlıyor. Fibrox sapı ile eli yormayan bir kullanım sunan Victorinox şef bıçakları salatalarınızı veya yiyeceklerinizi daha az enerji harcayarak hazırlamanızı sağlıyor. Victorinox’un fabrikalarında özel ısı işlem tekniklerinden geçirilen […]

Subscribe US Now

523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx