SİGORTALADIM.COM MİGROS İŞ BİRLİĞİ İLE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

KOBİ Postası

Sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı www.sigortaladim.com, Türkiye’nin öncü süpermarket zincirlerinden Migros ile yaptığı iş birliği kapsamında özel avantajlar sunuyor.

sigortaladım.com’un Migros’a özel kampanyası kapsamında; sigortaladım.com üzerinden ihtiyacına en uygun kasko veya trafik sigortası teklifini online satın alan kullanıcılara 250 TL’ye varan Migros dijital alışveriş kodu hediye ediliyor.


sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren,
“Güvenilir bir sigorta platfomu olarak online ve çağrı merkezi kanallarımız üzerinden hizmet sunuyoruz. Sigorta sektöründe doğru bilginin kaynağı olması vizyonuyla hizmet veren platformumuzda, temel amacımız yalnızca karşılaştırmalı olarak teklif sunmak değil. Aynı zamanda doğru ve tarafsız bilginin kaynağı olma, sektörü ve tüketiciyi bilgilendirme misyonunu da üstleniyoruz. Tüketiciye ‘Sigortana İyi Bak’ diyor ve ktüketicilerin bu alanda bilgilenmesini, ihtiyacına en uygun doğru ürünü almasını, tarafsız ve şeffaf bilgiler ışığında doğru tercih yapmasını sağlamayı hedefliyoruz” dedi. Özveren, “Migros gibi değerli bir markayla gerçekleştirdiğimizbu işbirliği sayesinde müşterilerimiz için ayrıca katma değer sağlamaktan da büyük memnuniyet duyuyoruz” diye ifade etti.


sigortaladım.com’un Migros’a özel kampanyasında kazanılacak dijital alışveriş kodu tutarları, satın alınan trafik sigortası ya da kasko sigortası poliçe priminin tutarına göre belirlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KURU MEYVE SEKTÖRÜNDE ÜZÜM, İNCİR VE KAYISI İHRACATI 1 MİLYAR DOLARI AŞTI

Dünya Sağlık Örgütü’nün sağlıklı ürünler listesine yer alan kuru üzüm, kuru kayısı ve kuru incire pandemi döneminde talep artışı oldu. Kuru meyve sektörünün muhteşem üçlüsü üzüm, kayısı ve incir ihracatı 2019/20 sezonunda, 414 bin 878 ton karşılığı, 1 milyar 5 milyon dolara ulaştı. Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği […]

Subscribe US Now