Sigorta Cini 10. mağazasını Beşiktaş’ta açtı

kobipostasi

unnamedTürkiye’nin ilk ve tek perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, hızla büyümeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, Çorlu ve İzmit’te toplam 10 şubesi bulunan Sigorta Cini, 10. mağazasını Beşiktaş’ta açtı. Her ailenin beklenmedik olası sıkıntılar karşısında, kendini güvencede hissetme hakkı olduğu inancıyla çalışmalarını sürdüren Sigorta Cini, farklı sigorta şirketlerinden en uygun paketlerini müşterilerine sunuyor. 2013 yılı Eylül ayında ilk mağazasını açan ve bir yıl gibi kısa bir zamanda 10 mağazaya ulaşan Sigorta Cini, kısa zamanda mağaza zincirini genişletmeyi hedefliyor.

Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos
Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos

Hedef: Türkiye genelinde 120 mağaza

Sigorta Cini’nin Beşiktaş’ta bulunan mağazası açılışında konuşan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos “Sigorta Cini olarak, kısa sürede İstanbul, Ankara, Çorlu ve İzmit’te toplam 10 mağazaya ulaştık. Mağaza sayımızı hızla artırarak sektörün ve poliçe hacminin büyümesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.  Bu kapsamda hedefimiz Türkiye genelinde 120 mağazaya ulaşmak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lira, Fed'in uyarılarıyla değer kaybetti

ABD Merkez Bankası Fed’in ‘Piyasalar faiz artırımı ihtimalini hafife alıyor’ açıklamasının ardından ABD doları diğer tüm para birimleri karşısında değer kazanmaya başladı. TL de dolar karşısında 5 ayın en düşük seviyesine geriledi. San Francisco Fed’in yaptığı bir araştırmada, piyasalardaki düşük oynaklık seviyesinin olumsuz bir sinyal olabileceği vurgulandı ve “Piyasa oyuncuları faizlerde […]

Subscribe US Now