SEPHORA VE KAGİDER KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN BİR ARADA

admin

“Güzelliğin Sınır Tanımayan Gücü” sloganıyla alışılmış güzellik kalıplarına meydan okuyarak kadınların içlerindeki gücü ortaya çıkarmaya odaklanan Sephora Türkiye, kadınların girişimcilikte ve sosyal hayatta güçlenmesi, hayatın her alanında toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması hedefiyle yola çıkan KAGİDER ile el ele vererek kozmetik ve güzellik sektöründe Kadın Girişimcileri Geliştirme Hızlandırma Programı’nı başlattı.

Kadın girişimcilerin, girişim ve öz güven odağında hayatına dokunarak ve destekleyerek, iş hayatında aktif rol almalarına odaklanan programda Sephora ve KAGİDER’in oluşturacağı jüri tarafından seçilecek 5 kadın girişimci, Sephora’nın global ve yerel tedarikçi ilkelerini yerine getirmesi şartı ile tanıtım ve promosyon desteği ile sephora.com.tr’de satış imkanı elde edebilecektir. Bu kapsamda, yapılan yüzlerce başvurunun ardından seçilen 31 kadın girişimci ile dijital ortamda ön tanışma toplantısı yapıldı.

Sephora Türkiye ve KAGİDER’in ev sahipliğinde gerçekleşen tanışma toplantısı, KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Kuleli moderatörlüğünde Sephora Türkiye Pazarlama Direktörü Ayça Kaya ve KAGİDER Başkanı Emine Erdem’in söyleyişisiyle başladı.

Önümüzdeki aylarda planlanan 3 günlük eğitim öncesi için düzenlenen tanışma toplantısında her kadın girişimciye, program hakkında detaylı bilgi aktarıldı. Tanışma toplantısı sırasında seçilen 31 kadın girişimci kendi hikayelerini paylaşma ve programdan beklentilerini anlatma imkanı buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Fed’in faizleri 3 yıldan daha uzun süre sıfırda tutması gerekecek

Enver Erkan, Tera Yatırım >> Fed, beklendiği gibi faiz oranlarına dokunmadı ve Amerikan ekonomisinin koronavirüs krizinden kurtulma aşamasına yardımcı olacak şekilde uzun süre para politikasında genişlemeye devam edeceğinin sinyalini verdi. Güncellenen nokta grafiğe göre 17 üyenin 13’ü 2023’e kadar faiz artışı öngörmezken, Fed parasal genişleme sürecinde yeni enflasyon stratejisi gereğince […]

Subscribe US Now

Betboo