Seluz’dan aroma sektörüne büyük yatırım

admin

Koku kimyasalları sektöründe 2018 ve 2019 yıllarında ihracat lideri olan Seluz, esanstaki başarısını gıda aromasına taşıdı. Türkiye ve Orta Doğu’nun ilk tam entegre robotik esans üretim tesisini kuran deneyimli şirket, gıda üretim sektörünün ihtiyacı olan aromaları Seluz kalitesiyle profesyonellerin beğenisine sunuyor.

2007 yılından bu yana koku sektöründe kaydettiği hızlı büyüme ve aldığı ödüller ile adından sıkça söz ettiren %100 Türk sermayesiyle kurulan Seluz, doğadan aldığı ilhamı lezzete çevirmek için 2018 yılında çalışmalara başladı. Türkiye’de yılda 200 milyon doların üzerinde ithalat girdisi ve toplamda 320 milyon doların üzerinde pazar hacmi bulunan gıda aroması sektörüne başarılı bir giriş yapan Seluz, İstanbul’da ki Ar-Ge, üretim ve yönetim kampüsünün hemen yanına 15.000 m2 üzerine 20 milyon dolarlık ilave bir yatırımla kurulan yeni aroma üssünde geniş bir yelpazeye sahip birçok gıda ürünü için katma değerli ürünler tasarlamaya ve üretmeye başladı. Deneyimli şirket, konusunda uzman aromatisyenler ve farklı aromaları içeren seçkin tat kütüphanesiyle güçlü girdiği bu sektörde her geçen gün iddialı adımlarla büyümeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Acer, Uygun Fiyatlı Swift 3 Ultra İnce Dizüstü Bilgisayar Serisine 1,2 kg’lik Modeller Ekledi

Yeni eklenen modeller, 1,2 kg ağırlığıyla Swift 3 serisindeki en hafif ürün olma özelliği taşıyor. AMD Ryzen™ 5 4500U işlemcili yeni Swift 3’ler bu hafta itibarıyla raflarda yerini alırken AMD Ryzen™ 3 4300U işlemcili modeller yakın zamanda kullanıcılarla buluşacak. Yeni mor renkli kasalarıyla dikkat çeken Swift 3’ün gri renkli modelleri […]

Subscribe US Now

523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx