Sektörün en beğenileni bir kez daha Hilton Otelleri oldu

kobipostasi

Capital Dergisi tarafından 2000 yılından bu yana düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının 2016 yılı sonuçları açıklandı. Araştırmanın Otel ve Konaklama kategorisinin kazananı bir kez daha Hilton Otelleri oldu. Kazanan şirketlerin görkemli bir ödül töreniyle açıklandığı gecede, geçen yıldan bu yana kendi kategorisinde liderliği bırakmayan Hilton Otelleri’nin ödülünü, Hilton Worldwide Türkiye Üst Sınıf Oteller İnsan Kaynakları Direktörü Hakan Özcan aldı.
Bu yıl 16. kez düzenlenen araştırmada en beğenilen şirketler, geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi, iş dünyası temsilcilerinin, kendi şirketleri dışında bir şirketi oylaması ile belirlendi. İş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği ödül töreninde, kategori ayrımı yapılmaksızın dereceye giren ilk 3 şirkete ve kategori bazında ilk sırayı alan şirketlere ödülleri verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bodrum’da kruvaziyer turizm sezonu Thomson Spirit ile başladı

215 metre uzunluğundaki lüks yolcu gemisi, 1.172’si İngiliz olmak üzere toplam 1.204 turisti Bodrum’a indirdi. Toplam yolcu kapasitesi 1.254 olan gemide 506 mürettebat hizmet veriyor. Thomson Spirit ile Bodrum’a gelen turistlerin büyük çoğunluğu bireysel şehir turuna çıkarken, bir bölümü ise jeep safari ve tekne turlarına katıldılar. Bodrum’un, eşsiz birçok özelliği […]

Subscribe US Now

Betboo