Saran Group çalışanları, Türk Kızılayı için kan verdi

admin

Topluma değer katan projelerin destekçisi Saran Group, Kızılay ile “Ulusal Kan Temini Projesi” çerçevesinde anlamlı bir iş birliği gerçekleştirdi. Proje çerçevesinde Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ve holding çalışanları Türk Kızılayı için kan verdi.

Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli bağışçılardan karşılamak için “Ulusal Kan Temini Projesi”ni yürüten Kızılay, 8 Mayıs Pazartesi günü Saran Holding Binası’nda kan bağışı etkinliği gerçekleştirdi.

“Kan verme projesini geleneksel hale getireceğiz”

Çok sayıda Saran Holding çalışanının kan verdiği etkinliğe Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran da katıldı.

Türk Kızılay’ına destek verdikleri için çok mutlu olduğunu dile getiren Sadettin Saran, kan verme etkinliğini her yıl daha da yüksek katılımla, geleneksel hale getireceklerini belirtti.

Saran Group, toplumsal değer ve farkındalık yaratan projeleri gerçekleştirmeye önümüzdeki dönemde de devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

AVM Ciro Endeksi Mart ayında bir önceki aya göre yüzde 7 ile yükselişte… 1’inci çeyrekte artış ise yüzde 5,5

AVM Endeksi verileri 1’inci çeyrek bazında da geçtiğimiz yılın ilk çeyreği ile karşılaştırıldığında yüzde 5,5 artış gösterdi. Endeks 2017 1’inci çeyrek döneminde 193 puana ulaştı. AVM’lerde kiralanabilir alan (m²) başına düşen cirolar Mart 2017’de İstanbul’da 867 TL, Anadolu’da 673 TL olarak gerçekleşti. Türkiye geneli metrekare verimliliği ise Mart 2017’de 751 […]

Subscribe US Now

Betboo