SAMSUNG MEMBERS ÜYELERİNİN GALAXY CİHAZLARIYLA İLGİLİ FAVORİLERİ BELLİ OLDU

KOBİ Postası

Samsung’un kullanıcılarını bir araya getiren topluluk platformu Samsung Members üyelerinin katılımı ile bir anket düzenlendi. Ankete Brezilya, Endonezya, Kore, İngiltere ve Amerika’daki farklı sayılarda 10.350 Samsung Members Üyesi katıldı. İşte o anketten çıkan sonuçlar:
En çok tercih edilen renk lacivert
Üyelerin yüzde 43’ü Galaxy cihazları için tercih ettikleri rengin lacivert olduğunu belirtirken diğer renkler ve oy oranları şu şekilde oldu: Mor yüzde 41, yeşil yüzde 39, beyaz yüzde 31, kahverengi yüzde 22, turuncu yüzde 18, kırmızı yüzde 16, sarı yüzde 14 ve parlak pembe yüzde 11.
Kamerada en fazla “Süper Dengeli Kamera” özelliği kullanılmak isteniyor
“Hangi kamera özelliklerini daha fazla kullanmak istersiniz” sorusuna üyelerin verdikleri yanıtlar ve oranları ise şu şekilde oldu: Süper Dengeli Kamera yüzde 54, Gece Modu yüzde 50, Tek Tuşla Çoklu Çekim yüzde 29, 8K video yüzde 24 ve Space Zoom yüzde 20.
En fazla keşfedilmek istenilen ekran özelliği 120Hz Yenileme Hızı
Üyelerin en fazla keşfetmek istedikleri özellikler ise sırasıyla 120Hz Yenileme Hızı yüzde 58, Karanlık Mod yüzde 38, Sonsuz O-Ekran yüzde 32, Açık Ekran yüzde 27 ve Sonsuz ekran yüzde 22 şeklinde oldu.
Üyeler uzun saatler yeten pil gücünden çok memnun
Üyeler “Kullandıktan sonra en tatmin edici Galaxy Özelliği hangisi?” sorusunu ise şu şekilde yanıtladı: Uzun saatler yeten pil gücü yüzde 54, Su Geçirmezlik yüzde 50, Genişletilebilen Hafıza yüzde 35, Kablosuz Şarj yüzde 24 ve Kablosuz Güç Paylaşımı yüzde 15.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

PANDEMİDE TURİZM SEKTÖRÜNE DİJİTAL KALKAN

ACY Şirketler Grubu’ndan dijital turizme 100 milyon dolarlık yatırım planı! Başta toplum sağlığı olmak üzere dünyada ekonomik, çevresel, sosyolojik ve kültürel değişimlere neden olan Covid-19, turizm sektörü ile seyahat alışkanlıklarımızı da derinden etkiledi. Yeni nesil turizm anlayışının gündeme oturmasıyla önümüzdeki 5 yıl içinde tüm dünyada 380 milyar dolar ek değer […]

Subscribe US Now